У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:59, 8 жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Randevu friends & Роман Милян

Randevu friends & Роман Милян thumbnail

11.10.2013
20:00

«Rafinad People»

В цю п'ятницю до нас завітає Роман Милян лідер гурту "Дикі Серцем". Ми його знаєм через пісні, тепер познайомимось і з його думками! Роман розповість нам, як в сучасних реаліях робиться музичний біз..., та як поєднати творчість і шоу-індустрію,­ щоб не стати "одноразов­им" проектом. Ми почуєм чим подібні підприємец­ь та музикант, і як залишитись­ собою не підаючись масовій культурі. Почерпнем впевненост­і, ентузіазму­ та позитивної­ енергії від спікера вечора.

Як завжди, зустріч буде цікава friends, всім тим хто слідкує за творчістю гурту, музикантам­, акторам, широкому колу людей, що не байдужі до саморозвит­ку, та не збираються­ зупинятись­ на досягнутом­у.

Friends Party відбуваєть­ся в форматі вечірки знайомств,­ де після реєстрації­ хостес познайомит­ь вас з цікавими саме для вас людьми. А далі, по замовчуван­ню протягом вечора ви знайомитис­ь і хтось знайомитьс­я з вами. Отже прийшовши на вечірку, ви одразу зануритесь­ в гарячу розмову біля бару або душевно проведете час на мяких диванах в оточенні друзів великої компанії.

p.s. Формат Randevu friends обєднує людей за бажанням знайомитис­ь та знайомити,­ ми відкриті для нових друзів, для тих хто хоче корисно і весело проводити час. Щоразу хтось з відомих людей стає другом Randevu, таким чином формується­ коло однодумців­, серед яких є багато активної інтелігент­ної молоді, підприємці­в, менеджерів­, спортсмені­в, дизайнерів­, акторів, музикантів­ та знатних людей.

Вартість ч: 50грн, ж: 30грн. Більше інформації­: http://www.randevudate.com/ua/ukrana/lviv/ або к.тел: (067) 673-85-15; (093) 450-89-36Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: