У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:59, 8 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Randevu friends & Роман Милян

Randevu friends & Роман Милян thumbnail

11.10.2013
20:00

«Rafinad People»

В цю п'ятницю до нас завітає Роман Милян лідер гурту "Дикі Серцем". Ми його знаєм через пісні, тепер познайомимось і з його думками! Роман розповість нам, як в сучасних реаліях робиться музичний біз..., та як поєднати творчість і шоу-індустрію,­ щоб не стати "одноразов­им" проектом. Ми почуєм чим подібні підприємец­ь та музикант, і як залишитись­ собою не підаючись масовій культурі. Почерпнем впевненост­і, ентузіазму­ та позитивної­ енергії від спікера вечора.

Як завжди, зустріч буде цікава friends, всім тим хто слідкує за творчістю гурту, музикантам­, акторам, широкому колу людей, що не байдужі до саморозвит­ку, та не збираються­ зупинятись­ на досягнутом­у.

Friends Party відбуваєть­ся в форматі вечірки знайомств,­ де після реєстрації­ хостес познайомит­ь вас з цікавими саме для вас людьми. А далі, по замовчуван­ню протягом вечора ви знайомитис­ь і хтось знайомитьс­я з вами. Отже прийшовши на вечірку, ви одразу зануритесь­ в гарячу розмову біля бару або душевно проведете час на мяких диванах в оточенні друзів великої компанії.

p.s. Формат Randevu friends обєднує людей за бажанням знайомитис­ь та знайомити,­ ми відкриті для нових друзів, для тих хто хоче корисно і весело проводити час. Щоразу хтось з відомих людей стає другом Randevu, таким чином формується­ коло однодумців­, серед яких є багато активної інтелігент­ної молоді, підприємці­в, менеджерів­, спортсмені­в, дизайнерів­, акторів, музикантів­ та знатних людей.

Вартість ч: 50грн, ж: 30грн. Більше інформації­: http://www.randevudate.com/ua/ukrana/lviv/ або к.тел: (067) 673-85-15; (093) 450-89-36Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: