У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:05, 9 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт присвячений 100-річчю від дня народження польського композитора та диригента Вітольда Лютославського

Концерт присвячений 100-річчю від дня народження польського композитора та диригента Вітольда Лютославського thumbnail

11.10.2013

Львівська філармонія

У Львівській філармонії в рамках Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» відбудеться концерт присвячений 100-річчю від дня народження знаменитого польського композитора та диригента Вітольда Лютославського. Ювілейний концерт розпочнеться із двох найвідоміших оркестрових творів композитора: MI-PARTI та Lancuch II, а на завершення концерту прозвучить перший найчастіше виконуваний у світі твір Лютославського – Концерт для оркестру. Солістом у творі  Lancuch II для скрипки та симфонічного оркестру виступить польський скрипаль Якуб Якович, лауреат премії «Паспорт «Політики» (2003) та нагороди «Орфей» Фестивалю «Варшавська Осінь» (2007), професор Музичного університету ім. Ф. Шопена у Варшаві.

Однією із ключових подій цього концертного сезону буде виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою польського маестро Антоні Віта. Прославлений диригент виступав фактично у всіх музичних осередках Європи, Азії, Австралії й обох Америк. Він належить до невеликого кола митців, диски яких продано загальним накладом майже п’ять мільйонів екземплярів, також він є професором диригентури Музичного університету ім. Ф. Шопена у Варшаві.

Концерт відбудеться за підтримки: Інституту музики і танцю у Варшаві, Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща, Польського інституту у Києві, Фундації Pro Musica Viva. Дофінансовано з коштів Міністра Культури і Національної Спадщини Польщі, у рамках програми «Лютославський 2013 -Промеса», реалізованої Iнститутом Музики і Танцю.
Контактна особа: Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармоніїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: