У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:48, 11 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Що то за предиво…»

«Що то за предиво…» thumbnail

15.10.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Наталія Сербіна (м. Київ) в Етноклубі набутків.

У вівторок, 15 жовтня, о 20:00 у Етноклубі Набутків відбудеться концерт київської фольклористки, співачки та лірниці Наталії Сербіної. У програмі «Що то за предиво…» прозвучать сольні ліричні пісні та пісні лірників: канти, псальми, історичні, колядки, переважно з експедиційних записів Наталії Сербіної.

Вхід: 50 грн, для членів всіх дзиґівських клубів - 25 грн.

Наталія Сербіна – відома українська фольклористка, співачка, лірниця, педагог, збирач та дослідник українського фольклору. У 2011 р. вийшов перший сольний диск Наталії – збірка ліричних та лірницьких пісень «Ой вийду я на гору високу».

Спів Наталії Сербіної – це обов’язково перевершення сподівань. Навіть якщо вам здається, що ви точно знаєте як звучить автентичний український спів – ви відкриєте для себе нові відтінки цього явища. Адже ця співачка не просто виконує пісні. Вона транслює своїм голосом (іноді здається, що всім єством) широчезний спектр «смислового випромінювання», який стоїть за окремими піснями: життєвий досвід, долі людей, які були носіями цих пісень, історію всього народу-творця, навіть ваші власні рефлексії на зміст і інтонацію цих маленьких фольклорних шедеврів. А колісна ліра в руках Наталі Сербіної – це машина часу, яка миттєво переносить вас з метушні мегаполісу в той простір і час, де живе Пісня.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: