У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:28, 11 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В приміщенні Національного театру імені Марії Заньковецької відбудеться інтегрований мистецький проект «Відчинилося життя»

В приміщенні Національного театру імені Марії Заньковецької відбудеться інтегрований мистецький проект «Відчинилося життя» thumbnail

14.10.2013
18:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Згідно з дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука від 3 жовтня 2013 року №117.0.6-13 14 жовтня у приміщенні Національного театру імені Марії Заньковецької відбудеться концерт в рамках мистецького проекту «Відчинилося життя», співорганізаторами якого є Національний театр імені Марії Заньковецької, зокрема його оркестр під керівництвом заслуженого артиста України Богдана Мочурада – переможця конкурсу «Благодійна Україна 2012» в номінації «Інновації в благодійності», та виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», радник голови Львівської обласної державної адміністрації, громадський діяч Оксана Потимко.

Глядачі отримають змогу побачити нову концертну програму за участю незрячих вокалістів з Полтави, Житомира, Вінниці, Сімферополя, Рівного, Мукачево, Тернополя, Луцька, Львова – фіналістів та переможців телешоу «Народна зірка» та «Україна має таланти», скрипаля-віртуоза Олександра Божика, заслуженої артистки України Лесі Горової.

Концерт проводиться за фінансової підтримки Департаменту культури, національностей і релігії та Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. До організації концерту долучилися: Ротарі-клуб «Львів – леополіс», ПАТ ЛКФ «Світоч».

Щирість, чуттєвість, воля, сила - все це створить легкий настрій та неймовірну атмосферу прекрасної теплої літньої ночі. Цей вечір буде сповнений чудес, надзвичайних мелодій, дивовижних і магічних звуків, які відкриють нові світи та запросять у інший вимір - музики та голосу. Адже коли співає душа, то світ завмирає і чекає на кожну ноту, як на народження нової зірки. «Відчинилося життя» - концерт, який творитиме у вашій уяві новий всесвіт.
Що може бути прекраснішим за музику, яка збурює і провокує емоції душі?

Вхід за запрошеннями.

Олеся Галканова, фахівець із зв’язків з громадськістю, тел..: 0961328575Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: