У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:02, 15 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Читання на табуретках»

«Читання на табуретках» thumbnail

20.10.2013
16:00

Дзига

Балакально-поетичний вечір «Читання на табуретках» – перший захід великого міжмистецького проекту «ККМ (Кухня, капці та мистець)»

Ви завжди хотіли відчути себе «своїм» у колі українських літераторів? Долучитися до їхньої «богеми»? Послухати, про що вони розмовляють після того, коли поставлять останній автограф на своїй збірці для шанувальника? Тепер у львів’ян нарешті з’явилася ексклюзивний шанс це втілити!

Хто? Троє відомих поетів української сучасної літератури:

Григорій Семенчук (Львів) – Програмний директор Львівського міжнародного літературного фестивалю в рамках Форуму видавців (з 2009 року), учасник арт-проекту «DrumТИатр». Відомий своїм «внутрішнім джихадом»;

Павло Коробчук (Київ) – журналіст, барабанщик гурту "Райдо", гравець Літературної збірної з футболу, гравець у шахи, автор роману та кількох поетичних збірок (зокрема, у вересні було презентовано збірку "Мерехтіло"). Вдома слемер зі стажем вирощує кактус.

Михайло Жаржайло (Львів) – працює у сфері організації заходів, вважає, що «на безрим’ї і ритм – рима». Великі компанії недолюблює, надаючи перевагу спілкуванню тет-а-тет. Автор збірки «Міліція карми», яка невдовзі побачить світ у видавництві «Смолоскип»;

і… табуретки.

Чому табуретки? Розмова із розряду тих, які ведуться письменниками між собою на кухні: про життя та літературу, читаючи вірші. Табуретки – це невід'ємний атрибут будь-яких щирих закритих розмов, тому вони також зараховуються до учасників. Читачам не часто доводиться бачити у письменниках «людей» і спроби доторкнутися до «ексклюзивних» розмов, котрі переважно ведуться у вузькому колі, викликають інтерес.

Без втручання модератора. Тільки поезія. Тільки «хардкор».

Протягом заходу відбуватиметься відеофіксація розмови, яка потім буде викладена в мережу.

Балакально-поетичний вечір «Читання на табуретках» – перший захід великого міжмистецького проекту «ККМ (Кухня, капці та мистець)». Куратор проекту – Настасія Євдокимова.

По чому? – Вхід на подію безкоштовний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: