У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:41, 16 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Тріо Вадима Бессараба”

“Тріо Вадима Бессараба” thumbnail

31.10.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

31 жовтня, четвер, у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт "Тріо Вадима Бессараба" з Одеси.
На концерті прозвучать авторські твори та джазові стандарти.

Вхід: 50 грн., для членів всіх дзиґівських клубів - 30 грн.

Вадим Бессараб - фортепіано.
Закінчив Одеську консерваторію в 2002 р. Почав працювати в ДМШ № 1 концертмейстером і викладачем, де в 2007 р. створив і очолив естрадне відділення. Учні Вадима Бесараба неодноразово ставали лауреатами міжнародних джазових конкурсів. З 2003 по 2009р. викладав в одеському музичному училищі на естрадному відділенні. Неодноразово ставав лауреатом міжнародного джазового конкурсу "Джалітон" (м. Ялта). Виступав із сольними програмами, а також у складі дуету, тріо, квартету в різних містах України, Болгарії, Польщі. Був учасником джазових майстер-класів у Польщі та Україні. Автор близько півтора десятка композицій, частина яких увійшла до спільного з контрабасистом М. Кондратьєвим демо-альбому "On Air" (2010). У 2012 записав сольний альбом "Pianissimo".

Максим Кондратьєв – контрабас.
2008 р. закінчив Одеську консерваторію. У цьому ж році за результатами конкурсу стає виконавцем групи контрабасів Національного одеського філармонійного оркестру. Паралельно до класики захоплюється джазовою музикою. Неодноразово ставав лауреатом міжнародного джазового конкурсу "Джалітон" (м. Ялта). Виступав у складі дуету, тріо, квартету в різних містах України, Болгарії, Польщі. Учасник джазових майстер-класів у Польщі та Україні. Записав спільний демо-альбом "On Air" з піаністом В. Бессарабом (2010). Учасник квартету контрабасів НОФО під керівництвом В.В. Чекалюка.

Ігор Чебатарьов – барабани.
Закінчив Одеське музичне училище ім. К.Ф. Данкевича в 2008 р..У цьому ж році учасник Молодіжного конкурсу у м.Донецьк (1-е місце, в номінації ансамбль). У 2009 р. учасник фестивалю "Коктебель". Хедлайнер фестивалю Blue Bay (2010). Учасник фестивалю німого кіно (2011). Учасник проекту з Ю.Інкіним, запис спільного альбому. На даний час викладає в ДМШ № 1.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: