У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:11, 18 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На заключному концерті «Контрастів» відбудеться українська прем’єра Сьомої симфонії Сібеліуса

На заключному концерті «Контрастів» відбудеться українська прем’єра Сьомої симфонії Сібеліуса thumbnail

18.10.2013

Львівська філармонія

«Симфонічні Контрасти на завершення», останній концерт XIX Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», який пройде у п'ятницю 18 жовтня у Львівській обласній філармонії, включатиме твори Карла Фіоріні, Богдани Фроляк, а також прем'єрне для України виконання останньої, Сьомої симфонії видатного фінського композитора Яна Сібеліуса (1865—1957).

Симфонія № 7, на відміну від класичних симфоній, не ділиться на частини, і пронизана наскрізним розвитком музичної думки. Ще одна новація, до якої вдається композитор — майже безперервне використання тональності до; це контрастує із традиційними методами музичного розгортання і робить «звуковий ландшафт» симфонії особливо характерним. Організаторам фестивалю не вдалось знайти відомостей про минулі виконання цієї симфонії в Україні, тому дуже ймовірно, що виконання у п'ятницю стане українською прем'єрою шедевру фінського класика. Сібеліус написав Сьому симфонію у 1924 р.; вона прозвучить на завершення концерту і одночасно підсумує XIX Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти».

Три інші твори завершального концерту «Контрастів» належать сучасним композиторам: мальтійському композитору Карлу Фіоріні («Fugit irreparabile tempus», «Prologue») та львівській композиторці Богдані Фроляк (Другий фортепіанний концерт).

Музика звучатиме у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою диригента з Мальти Брайана Шкембрі; партію фортепіано виконає Йожеф Ермінь.

Цьогорічний фестиваль «Контрасти» розпочався 26 вересня та охопив 22 концерти найрізноманітнішої музики — від класики до найновіших віянь музичної сучасності. У фестивалі взяли участь понад 200 виконавців та 20 композиторів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: