У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:11, 18 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт Марії Чайковської та Гуші Катушкіна

Концерт Марії Чайковської та Гуші Катушкіна thumbnail

22.10.2013
20:30

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Ромео і Джульєтта сучасної джазової сцени вперше з сольним концертом в ресторані імпровізацій! Марія та Гуша вже встигли завоювати тисячі сердець українців та росіян. Україно-російський дует став відомим після виконання пісні «Эхо тысячи вокзалов», з якою вони виступали в Москві в Ургант Шоу на 1-му каналі, а згодом і в Шустер live в Києві.

Однією з найновіших та найпопулярніших пісень пари є композиція «Десь у Львовi»

Марія Чайковська – українська співачка, автор-виконавець пісень, багато з яких стали інтернет-хітами ("Розкажи", «Чому», "Мосты", "Забери меня", "В городе остывших морей"). Пише і співає українською та російською мовами, акомпануючи собі на фортепіано. Чистий проникливий голос, яскрава драматична подача та унікальна манера гри перетворюють кожен її виступ в неповторне свято серця. Учасниця фестивалів: Kharkiv za jazz fest – 2011, Koktebel jazz festival – 2011. Щедрі критики порівнюють Марію з Едіт Піаф, називають навіть «Вакарчук в спідниці».

Гуша Катушкін - російський музикант, автор і виконавець чарівних, часом дивних пісень.

Спільні роботи: «Чекай», «Десь у Львовi», «Эхо тысячи вокзалов», «Virginia Slims», «You», «Последний день в Крыму», «Кафель», «Канны», «Не уходи»

Вхід: 100 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: