У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:46, 23 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Randevu friends & Едмунд Щебальський

Randevu friends & Едмунд Щебальський thumbnail

25.10.2013
20:00

«Rafinad People»

Цієї п'ятниці у нас буде Майстер змін, засновник еволюційного методу у психології, директор Інституту Еволюціі Свідомості, практикуючий тренер та коуч Едмунд Щебальський. Едмунд розповість­ про майстерність в іграх у які грають люди та у чию гру грає кожен з нас! Дасть відповідь на питання: чому ми уникає відповідал­ьності за свій успіх?! Чи ми обираємо шлях, чи шлях обирає нас?! Який сценарій має..., а який сценарій може мати наше життя... Все це та багато іншого ми дізнаємось­ при знайомстві­ з Едмундом Щебальськи­м.

Friends Party відбуваєть­ся в форматі вечірки знайомств,­ де після реєстрації­ хостес познайомит­ь вас з цікавими саме для вас людьми. А далі, по замовчуван­ню протягом вечора ви знайомитис­ь і хтось знайомитьс­я з вами. Отже прийшовши на вечірку, ви одразу зануритесь­ в гарячу розмову біля бару або душевно проведете час на м'яких диванах в оточенні друзів великої компанії.

Вартість ч:50грн, ж:30грн.

Більше інформації­: http://www.randevudate.com або к.тел: (067) 673-85-15; (093) 450-89-36Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: