У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:47, 24 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові стартує цикл тренінгів для громадсько-активної молоді “Школа молодого бійця”

У Львові стартує цикл тренінгів для громадсько-активної молоді “Школа молодого бійця” thumbnail

26.10.2013

Львівський національний університеті ім. Івана Франка

Організатори тренінгів, Молодіжне Об'єднання «Граніт», планує щомісяця проводити тренінги з напрямків необхідних для втілення громадських ініціатив, відстоювання власних прав, лобіювання, та інші неформальні навчання, що сприятимуть підвищенню громадської та суспільної активності молоді.

Передбачені одноденні тренінги з копірайтингу, юридичної грамотності, роботі з Інтернет-ЗМІ, плануванні проектів, розвитку пам’яті та інші. Ці заходи розраховані в першу чергу на студентську молодь та є безкоштовними для молодих людей, але серед бажаючих здійснюється відбір за мотиваційними анкетами – коментують організатори.

Відтак 26 жовтня, молодих львів'ян навчатимуть запам'ятовуванню та обробці великих масивів інформації. Тренером першої зустрічі є Гордій Остапович - автор методики швидкого читання та спортивного запам’ятовування, людина, котра найшвидче в Україні запамятовує колоду з 52 карт. Зустріч відбудеться в університеті ім. І Франка.

«Згідно з деякими методиками, наприклад, можна вивчити 1000 слів зовсім нової іноземної мови лише за місяць часу. Неформальна освіта і нові підходи часто дають ті навики, котрих не навчають у ВНЗ, але які так необхідні в добу інформаційного перенасичення»- коментує Гордій Остапович.
Контактний тел. 0979450005Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: