У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:37, 29 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Назар Савко презентуватиме новий проект на фестивалі «Ніч у Львові»

Назар Савко презентуватиме новий проект на фестивалі «Ніч у Львові» thumbnail

17.11.2013

Палац Потоцьких

Закриття фестивалю «Ніч у Львові» приготувало для львів’ян та гостей міста приємну музичну несподіванку. 17 листопада у музеї-палаці Потоцьких відбудеться концерт Назара Савка у супроводі струнного квартету «Rockoko».

«Музейна муза» саме таку назву отримала нова музична програма. Організатори фестивалю «Ніч у Львові» обіцяють , що саме цей проект здивує нас своєю новизною, витонченістю і музичним смаком. Львів’яни першими побачать проект Назар Савко і Rockoko. Це буде своєрідна презентація, анонс того, що відбуватиметься далі у творчому житті співака.

«Ідея створити такий проект виникла спонтанно – каже Назар - ми випадково зустрілись з хлопцями з Rockoko на телебаченні. Тепер розумію, що насправді зустріч ця була не випадкова. Вони молоді, дуже творчі хлопці, з ними легко працювати. Ми готуємо велику сольну програму, котру , як дасть Бог, ви вже скоро зможете побачити. А для фесту «Ніч у Львові» підготували лайт версію «Музейна муза»,до створення якої нас надихнула атмосфера палацу Потоцьких. В цьому приміщенні оживають всі наші музичні історії: старі і нові пісні, кавери на відомі світові композиції. Насправді багато з моїх авторських пісень ще й досі ніде не виконувались. Час їх заспівати і заграти разом з Rоскоко.»

Прикрасою свята стане також чарівне дівоче тріо “Тоніка” та вихованці музичної студії «Джерело»ЦТДЮГ.

В програмі будуть використані відомі композиції колективу Beatles, прозвучить струнний варіант Gangnam Style від PSY,та інш. кавери... Основою програми будуть авторські пісні Назара Савка, котрі отримали життя завдяки колективу Rockoko.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: