У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:56, 4 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» – Лєри Радкевич і Ольги Перехрест

Відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» – Лєри Радкевич і Ольги Перехрест thumbnail

05-24.11.2013

Арт-центр “Щось цікаве”

Запрошуємо на відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» - Лєри Радкевич і Ольги Перехрест, що відбудеться 5 листопада о 18.00. годині в галереї під відкритим небом «Щось Цікаве».

"Географія" - це не шкільний курс. Йдеться про географію образів, передусім, від чуттєво-почуттєву географію. Для мандрів потрібен хист, адже мандрівник має вічне звання "чужого серед своїх", куди не піди - скрізь прийматимуть із посмішкою, проте відсторонено. У нашій географії своя історія. Тисячі історії про колії, плацкарти, квіти, теплі срібні кулі та людей. Особливо, про людей. Наша географія має цілковиту просторово-часову безмежність, якої не буває на жодній з мап світу. Вона вся наповнена тими образами, словами, згадками і загадками. І ми запрошуємо глядачів відчути слова та образи серцем.

Лєра Радкевич - художник-ілюстратор, менеджер мистецтв. Навчилася жити в коротких проміжках між поїздами. Маю хист до мандрів, проте не маю рідного міста. Руда.

Ольга Перехрест – поетеса і журналіст. Зависла між двома містами - Києвом і Львовом. Маю роман з Укрзалізницею. Вчуся любити людей.

Виставка триватиме до 24 листопада 2013 року.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: