У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:56, 4 листопада, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» – Лєри Радкевич і Ольги Перехрест

Відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» – Лєри Радкевич і Ольги Перехрест thumbnail

05-24.11.2013

Арт-центр “Щось цікаве”

Запрошуємо на відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» - Лєри Радкевич і Ольги Перехрест, що відбудеться 5 листопада о 18.00. годині в галереї під відкритим небом «Щось Цікаве».

"Географія" - це не шкільний курс. Йдеться про географію образів, передусім, від чуттєво-почуттєву географію. Для мандрів потрібен хист, адже мандрівник має вічне звання "чужого серед своїх", куди не піди - скрізь прийматимуть із посмішкою, проте відсторонено. У нашій географії своя історія. Тисячі історії про колії, плацкарти, квіти, теплі срібні кулі та людей. Особливо, про людей. Наша географія має цілковиту просторово-часову безмежність, якої не буває на жодній з мап світу. Вона вся наповнена тими образами, словами, згадками і загадками. І ми запрошуємо глядачів відчути слова та образи серцем.

Лєра Радкевич - художник-ілюстратор, менеджер мистецтв. Навчилася жити в коротких проміжках між поїздами. Маю хист до мандрів, проте не маю рідного міста. Руда.

Ольга Перехрест – поетеса і журналіст. Зависла між двома містами - Києвом і Львовом. Маю роман з Укрзалізницею. Вчуся любити людей.

Виставка триватиме до 24 листопада 2013 року.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?
A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assis...
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To UnderstandWhy Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To Understand
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect an...
 The New Angle On Mature Just Released The New Angle On Mature Just Released
Determine why you're not needing sex now, and also what precisely you'd have to improve ...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: