У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:49, 13 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Благодійний фотоконкурсу „Твоя світлина доброчинності”

Благодійний фотоконкурсу „Твоя світлина доброчинності” thumbnail

04.11.2013-27.02.2014

Українська благодійницька мережа розпочала проведення благодійного фотоконкурсу „Твоя світлина доброчинності”, одна із цілей якого привернення уваги суспільства до благодійності через мистецтво фотографії.

У буденному сприйнятті благодійництво ми переважно розуміємо як жертвування грошей чи якихось інших матеріальних цінностей. Проте, існує чимало інших способів доброчинності. Наприклад: сусід допоміг одинокій пенсіонерці відвезти відремонтувати її зламаний холодильник; дівчина взяла з холодної вулиці до себе додому покинуте безпритульне цуценя; хтось прочитав в інтернеті заклик про збір допомоги на лікування важкохворої дитини, роздрукував на своєму домашньому принтері листівки про цю потребу та роздав їх усім своїм співробітникам; студентка щоп'ятниці їздить у сиротинець та безкоштовно навчає дітей англійської мови; адвокат безкоштовно допоміг одинокій матері у судовій справі. Можна наводити багато інших прикладів. Проводячи фотоконкурс, ми прагнемо показати усе це різноманіття можливостей дарувати добро.

В сучасному світі з його шаленим темпом життя люди постійно перебувають в оточенні великих потоків інформації, яка йде звідусіль: телебачення, інтернет, реклама на вулиці тощо. В цьому інформаційному вирі у людини часто не вистачає часу для “вичитування” тих послань, які спрямовують благодійні організації. Однак, фотографію не потрібно читати, вона сприймається майже миттєво і одразу викликає асоціації, образи, думки, а часто і співпереживання у свідомості глядача. Вона є своєрідним “посланням” швидкої дії. Для розуміння фотографії не потрібно знати будь-якої мови.

Також, одна із наших цілей при проведенні благодійного фотоконкурсу — зібрати кошти на відкриття та розвиток неприбуткового інтернет-магазину виробів, які власноручно роблять вихованці дитячих будинків-інтернатів — сироти з інвалідністю (які мають фізичні та розумові вади). Купуючи для себе чи у подарунок річ, яка зроблена дитиною чи молодою людиною — мешканцем “закритого” сиротинця, ми допомагаємо їм в особливий та в один із найкращий способів — не просто жертвуємо їм кошти, але й визнаємо їхню працю, підтримуємо їхнє прагнення бути частиною нашого відкритого суспільства.

У тебе немає фото, яке ти хочеш подати на конкурс? Адже все так легко — навкруги чимало можливостей для прояву милосердя. Запроси друзів, зробіть благодійний дарунок людині, котра його потребує, відзнявши цей момент на фото і мерщій на сайт http://www.foto.ubm.org.ua/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: