У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:39, 5 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт «Triangular Matrix» у «Дзизі»

Концерт «Triangular Matrix» у «Дзизі» thumbnail

08.11.2013
21:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У п’ятницю 8 листопада о 21:00 у «Дзизі» відбудеться концерт міжнародного проекту «Triangular Matrix», у якому грають басист Андрій Арнаутов, саксофоніст Михайло Балог, перкусист Любко Маріаш та казахська співачка Назгуль Шукаєва. Концерт спільно організовують «ДжазКлуб.Львів» та Етноклуб Набутків.

Вхід: 50 грн., для членів всіх дзиґівських клубів - 30 грн.

Triangular Matrix – міжнародна електроакустична група, створена басистом і композитором Андрієм Арнаутовим. Музичний стиль гурту знаходиться у просторах від world music до етно-джазу, від тріп-хопу до ейсід-джазу. Базою колективу є Львів.

Склад:
Андрій Арнаутов – бас-гітара, клавіші, електроніка
Назгуль Шукаєва – вокал
Михайло Балог – саксофони, флейта бансурі
Любко Маріаш – перкусія

Про музикантів:

Назгуль Шукаєва
Назгуль Шукаєва, перш за все, відома як вокалістка з унікальним горловим співом та лідер інтернаціонального world music проекту «ASIA TENGRI».
Спів Назгулі інспірований тенгріанством – стародавньою монотеїстичною релігією тюркських народів, яка зародилась на Алтаї і приблизно в V ст. до нашої ери. Особливе місце у ритуалах тенгріанства відводилося горловому співу. Вважалося, що енергетика, вкладена в тембр голосу, здатна донести до слухачів глибоку філософію тенгріанства на духовному рівні.

Андрій Арнаутов
Один із найвідоміших українськиїх джазменів, музикант і композитор, віртуозний джазовий контрабасист. За кордоном його знають як Andrew Valentine.
Андрій Арнаутов є випускником джазового факультету Державного Училища імені Гнесіних. Після переїзду до США, продовжив свою освіту в Berklee College of Music, в Бостоні.
В Америці грав зі світовими зірками джазу, як трубач Roy Hargrove чи вібрафоніст Victor Mendoza.  Арнаутов довгий час співпрацював з трубачем Томом Брауном (Tom Browne), виступав як сайдмен з такими легендами джазу, як Archie Shepp, Charlie Bird, Bobby Sinabria, Chris Washburn, Menny Duran, Jimmy Lowels, Hank Jones.
Свого часу Андрій виступав з кубинською групою «Buenavista Social Club» та викладав музику на Ямайці, де співпрацював з головою «Інституту Боба Марлі» Естором Блеком (Astor Black) у створенні музичної програми.
В Україні Арнаутов довгий час працює у складі «Київ Арт Ансамблю», під керівництвом Володимира Соляника. Зараз живе і працює у Львові.

Михайло Балог
У 2008 році закінчив Донецьку Державну Музичну Академію ім.С.С.Прокоф'єва. Впродовж літа 2009-2010 був студентом джазових майстер-класів в м.Chodziez (Польща). Займався в класі саксофона у викладачів:і Єжи Глувчевський (Польща), Адам Вендт (Польща), Анджей Олейнічак (Іспанія).
Брав участь у різних фестивалях з різними групами:«JazzBez», «Флюгери Львова», «ФортМісія», «AlfaJazzFest»… Як сайдмен грав у різних проектах: "Ужгородський Біг Бенд", "Tequila", "AcousticDuo", "Біг Бенд Українського Національного Цирку", "AfterlightProject", "MichaelBalogProject" …
З 2010 року є членом етно - джазового гурту ShockolaD.
З лютого 2009 року є членом «Джаз-клуб Львів».

Любко Маріаш
Грає на якнайрізноманітніших інструментах, сесійний музикант, є також учасником гуртів «Бурдон», «Татош Банда», «Caci Vorba». Був співзасновиком «Гич Оркестру», «МавБиДавБи» та десятків інших проектів. Учасник Етноклубу Набутків, активно сейшенить та творить у різних музичних стилях.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: