У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:40, 6 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові виступить угорський піаніст Петер Тот

У Львові виступить угорський піаніст Петер Тот thumbnail

16.11.2013
17:00

Львівська філармонія

У суботу, 16 листопада, у Львівській Філармонії відбудеться концерт «Триб’ют маестро» спеціального гостя міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського» – віртуозного угорського піаніста Петера Тота.

Молодий і амбітний угорський піаніст не даремно став спеціальним гостем фестивалю. Петер Тот у травні цього року став володарем першої премії конкурсу Падеревського у Лос-Анджелесі та спеціальний приз, як кращий європейський піаніст.

Окрім захоплення музикою Падеревського, Петер Тот відомий як один із найвизначніших інтерпретаторів Ліста нової генерації європейських піаністів. Петер Тот є солістом Угорського камерного оркестру віртуозів, Симфонічного оркестру MATAV і Камерного оркестру Ференца Ліста. Серед численних нагород Петера «Franz Liszt International Piano» у США, «International Liszt du Disque award» та «Prima Award», як найкращому молодому піаністу Угорщини.

Спеціально для фестивалю у Львові Петер Тот виконуватиме улюблені композиції з репертуару Ігнація Яна Падеревського. У програму концерту увійдуть «Угорська рапсодія» Ференца Ліста, «Фантастичний краков’як» Падеревського, твори Фридерика Шопена та Людвіга ван Бетховена.

Концерт «Триб’ют маестро» стане даниною передовсім талановитому піаністу та яскравому віртуозу Ігнацію Яну Падеревському, який зумів підкорити сцени цілого світу, збирав багатотисячні зали задовго до епохи шоу-бізнесу і досі слугує взірцем для нових поколінь талановитих музикантів.

Квитки продаються у касі Філармонії (тел. 235-89-46) та у галереї «Дзиґа» (тел. 297-56-12).
Вартість квитків: 40, 60, 80, 100 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: