У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:46, 8 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

До Львова приїдуть зірки європейської сцени: сестри Пасічник та маестро Єжи Максим’юк

До Львова приїдуть зірки європейської сцени: сестри Пасічник та маестро Єжи Максим’юк thumbnail

17.11.2013
19:00

Львівська філармонія

У неділю 17 листопада у Львівській Філармонії яскравим концертом «Портрет в інтер'єрі епохи» завершиться ІІ міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського», присвячений почесному громадянину Львова, славетному польському піаністу і композитору Ігнацію Яну Падеревському.

На сцену вийдуть одна із найбільш високо цінованих в Польщі співачок, солістка Варшавської камерної опери, українка Ольга Пасічник та її сестра, професор Стокгольмської королівської музичної академії, піаністка Наталія Пасічник. Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії керуватиме один із найбільш шанованих диригентів Польщі Єжи Максим’юк.

У першій частині концерту «Портрет в інтер'єрі епохи» прозвучить музика Падеревського і твори його сучасників та наступників Клода Дебюссі, Яна Сібеліуса та Кароля Шимановського.

Оркестровим фіналом вечора та усього фестивалю стане виконання Симфонії № 2 українського композитора Бориса Лятошинського.
Квитки продаються у касі Філармонії (тел. 235-89-46) та у галереї «Дзиґа» (тел. 297-56-12).
Вартість квитків: 40, 60, 80, 100 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: