У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:56, 12 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Театр “З вулиці на сцену” презентуватиме у Львові виставу про здібності людей

Театр “З вулиці на сцену” презентуватиме у Львові виставу про здібності людей thumbnail

22-23.11.2013
19:00

Львівський драматичний театр імені Лесі Українки

Народний драматичний театр “З вулиці на сцену”, що працює у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, 22-23 листопада презентуватиме нову виставу “Печенька” на завжди актуальну і важливу тему ­- про здібності людей, про те, до чого у них лежить душа і, на жаль, як вони це ігнорують і займаються тим, що нав'язано зі сторони та навколишнім обставинами. Режисером і актором вистави є Ігор Онисько, а також такі актори: Сергій Шарга, Вадим Штирьов, Іра Якубовська, Марко Погуляєвський, Юрій Стогул, Юрій Скочіпець, Соломія Вуйцик. Світло – Денис Курилов, звукорежисер – Фелікс Давиденко, костюмери - Оксана Олейніченко, Наталя Кайгородова.

Театр “З вулиці на сцену” було засновано у 2005 році – на базі театру «Аеліта», що працював з 1983-2005рр. А вже у 2005 році керівником театру став молодий та перспективний режисер, актор та сценарист Ігор Онисько. Відтоді театр носить назву «З вулиці на сцену». Ігор Онисько є незмінним художнім постановником і, на сьогоднішній день, режисером та автором сценаріїв.

Творчий шлях театру «З вулиці на сцену» почався з п’єс Шварца «Обыкновенное чудо», Філатова «Любов до трьох апельсинів», казки «Івасик-Телесик». Всі ці вистави – експерименти збирали аншлаги і користувались великою прихильністю серед критиків та глядачів. Потім були вистави ­ «Живчики», «Вадим Вадимко», «ГрицькоVSМиколай», «МиколайVSДіснейко». Театр співпрацював з таким знаним режисером, як Борис Озеров, театром «Дебют», театром «МИ», студентським братством. За час існування театру були поставлені такі вистави: «Один з нас», «Душегуби», «Остання доросла казка», «Діджей Забавний», «Покірний». 23 листопада 2010 року театру «З вулиці на сцену» присвоєно звання Народного, зокрема за досягнення у розвитку аматорського мистецтва та високий рівень виконавської майстерності.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: