У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:48, 12 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Vivaldissimo»

«Vivaldissimo» thumbnail

13.11.2013
19:00

Львівська філармонія

У середу, 13 листопада у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт під назвою «Vivaldissimo», присвячений... правильно! — музиці видатного італійського майстра Антоніо Вівальді, з дати народження якого цьогоріч виповнюється 335 років.

І хоча довгий час після смерті мистця його творчість була маловідомою, тепер музика Вівальді вже стала майже емблемою, «музичним слоганом», який можна почути в найрізноманітніших музичних і не тільки музичних контекстах.

Але чи знаємо ми музику Вівальді у всій її повноті? Чи лише кілька окремих нот, кілька популярних фрагментів? Адже творчість цього майстра надзвичайно багата і багатогранна: це близько 500 концертів для оркестру або оркестру з солістами, понад 40 опер, духовні твори, камерна інструментальна музика...

Саме музиці Вівальді в її розмаїтті й повноті присвячений концерт «Vivaldissimo», участь у якому візьмуть німецький виконавець на блок-флейті (духовому інструменті, поширеному у барокову добу) Карстен Екерт, українсько-швейцарський віолончеліст Денис Северін, львівський скрипаль, заслужений артист України Володимир Дуда, а також Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».

Програма «Vivaldissimo» охоплюватиме шість інструментальних концертів Антоніо Вівальді для різних комбінацій зазначених вище інструментів: віолончелі з оркестром, блок-флейти з оркестром, скрипки з оркестром, а також ансамблів цих інструментів у супроводі оркестру.

Музика Вівальді надзвичайно винахідлива, фантазія цього майстра видається невичерпною, постійно генеруючи нові ідеї. Інструментальний склад одного з концертів є таким: для скрипки, трьох скрипок «ехо», оркестру і басо контінуо. Що саме має на увазі Вівальді під такими «ехо»-скрипками, найкраще розкаже сама музика, яку можна буде почути на концерті 13 листопада, о 19.00  у Львівській обласній філармонії.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: