У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:04, 15 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові пропонують тверезий та ідейний день студента

У Львові пропонують тверезий та ідейний день студента thumbnail

16.11.2013

16 листопада, у Львові пройде ряд заходів під назвою "Чіткий День Студента". Організатори - Молодіжне Об'єднання "ГРАНІТ" за підтримки Національного Альянсу, пропонують студентам альтернативу алкогольним святкуванням та розповідають справжню історії цієї традиції. Основний лейтмотив заходів – День Студента це солідарність, а не привід напитись.

Зокрема, в якості альтернативи, організатори пропонують спортивні змагання з міні-футболу та волейболу (з 15:00 на спортмайданчику "Золотий Лев", вул. Чорноморська), стрільбу в тирі.

А з вечора і аж до ранку, кіно марафон про студентські молодіжні рухи, що відстоювали свої права, незалежність своєї країни чи займались суспільно-активною діяльністю (20:00 — 6:00 в КоММуні, вул. Галицька 1)

Організатори також розповсюджують паперові листівки та постери в соцмережах з історичною довідкою про створення Дня Студента – дня пам'яті молоді, що загинула та була репресовані у Празі в 1939 році, а також інших студентських демонстраціях.
Контактні тел. 093 699 28 10, 097 945 00 05

Довідка
Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ” – молодіжна громадська організація, що виступає організатором спортивних, патріотичних, мистецьких заходів, спрямованих на всебічний розвиток української молоді.

Міжнародний день студентів встановлений 17 листопада 1946 на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, в пам'ять чеських студентів-патріотів, що в 1939 р. постраждали під час демонстрації (зокрема був застрелений студент медичного факультету Ян Обплітал)

Похорони Яна Обплітали 15 листопада 1939 знову переросли в акцію протесту. Десятки демонстрантів були арештовані, понад 1200 студентів були арештовані й укладені в концтабір, дев'ятьох студентів і активістів студентського руху стратили без суду в катівнях. Відтоді міжнародне студентство просуває ідею визнання 17 листопада міжнародним днем студентів на рівні ООН.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: