У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:49, 18 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт Mavigiz (Туреччина) у Львові

Концерт Mavigiz (Туреччина) у Львові thumbnail

28.11.2013
20:30

Дзига

Мустафа Кизилделі - баглама
Кемаль Акдемир - кавал
Хусейн Кайнамиш - гітара

Вхід 40 грн., студентам та членам Етноклубу – 20 грн.

Історія гурту розпочалась 1994 року у Стамбулі. Музиканти Mavigiz грають на старовинних інструментах Туреччини, улюблених в народі, оповитих легендами та переказами, оспіваних у казках. Це баглама, що з древніх часів супроводжувала мандрівних поетів, та особливої конструкції флейта — кавал. Вони звучать у поєднанні з гітарою, відповідно, і в репертуарі гурту турецька музична традиція поєднується з сучасними запозиченнями: тріо виконує і народні пісні, яким вже декілька сотень років, і новітні твори. Українська публіка вперше почула Mavigiz зі сцени міжнародного фестивалю АртПоле-2013, і гурт отримав багатьох палких прихильників.

Про що співається у турецьких піснях? Що означають назви Telli Turnam, Derdim ?oktur, Hata Benim? З якого дерева гриф у баглами і як пастух з кавалом переміг чорта? Відповіді на ці запитання вестимуть вас світом турецької музики та, можливо, допоможуть розгадати Синій Секрет, адже саме так перекладається назва тріо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: