У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:19, 18 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У джаз-клубі концерт “Milk&Honey”

У джаз-клубі концерт “Milk&Honey” thumbnail

21.11.2013
21:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

21 листопада,четвер, о 21:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт "Milk&Honey" (Songs of Nick Drake and more), привячений творчості композитора Ніка Дрейка. В програмі концерту, окрім композицій Ніка Дрейка, пісні Джексона Сі Френка, Пола Саймона та Сібіл Баєр.

Анна Вовк – вокал
Михайло Балог – саксофон
Андрій Кохан – гітара
Любко Маріаш – перкусія
Євгей Кірлейса – бас

Вхід: 50 грн., для членів всіх дзиґівських клубів - 30 грн.

Є музиканти, чия творчість знаходить свого слухача занадто пізно. Нік Дрейк один із таких. Три студійні платівки музиканта, записані у період із 1968 по 1971 рік, було продано загальним накладом у кілька тисяч екземплярів. Відсутність комерційного успіху та уваги з боку музичної преси і критиків зрештою призвели до того, що Дрейка не стало у 1974 році. Причина смерті – передозування антидепресантами.

У середині вісімдесятих завдяки впливовим шанувальникам, серед яких учасники популярних гуртів R.E.M. та The Cure, Нік Дрейк несподівано став відомим. Почалися перевидання його студійних робіт, з’явилися компіляції, що в них увійшли не видані за життя записи....Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: