У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:58, 19 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Застільні бесіди «Настільні ігри»

Застільні бесіди «Настільні ігри» thumbnail

24.11.2013
16:00

Дзига

Ви завжди хотіли відчути себе «своїм» у колі українських літераторів? Дізнатися, чим займаються поети, окрім читання віршів? У які ігри грають, коли заходять за лаштунки? Як смакують перемогу та оплакують поразку? Яку забаву «на трьох» вони оберуть цього разу? Тепер у львів’ян нарешті з’явилася ексклюзивний шанс «підглянути» письменницькі ігри!

Хто? Троє відомих поетів української сучасної літератури:
- Остап Сливинський (Львів) – викладач ЛНУ ім. Івана Франка, досвідчений перекладач, автор численних поетичних збірок, по знаку зодіаку Терези.
- Тарас Малкович (Київ) – працює у видавництві «Абабагаламага», перша поетична збірка має назву «Той хто любить довгі слова» (2012), народився в один день з Мольєром та Агатангелом Кримським.
- Микола Шпаковський (Тернопіль) – поет, громадський діяч, музикант, автор поетичної збірки "Шафа шамана" (2013), народився в один день із Остапом Вишнею.
- та… ігри.

Чому настільні ігри? Це розмова із розряду тих, які ведуться письменниками між собою на кухні: про життя та літературу, читаючи вірші та граючи. Можливо, літератор – це азартний гравець, або навпаки швидко здається. Читачам не часто доводиться бачити у письменниках «людей» і спроби доторкнутися до «ексклюзивних» розмов, котрі переважно ведуться у вузькому колі, викликають інтерес.

Без втручання модератора. Тільки поезія. Тільки «хардкор».

Протягом заходу відбуватиметься відеофіксація розмови, яка потім буде викладена в мережу.

Застільні бесіди «Настільні ігри» – другий захід великого міжмистецького проекту «ККМ (Кухня, капці та мистець)». Місяць тому львів'яни уже мали можливість «підглядати» та «підслуховувати» кухонні розмови літераторів під час Балакально-поетичного вечора «Читання на табуретках» (у Дзизі бесідували Гріша Семенчук, Міша Жаржайло та Настя Євдокимова http://www.youtube.com/watch?v=8vOY67TVdac).
Куратор проекту – Настасія Євдокимова.

Коли? – 24-го листопада о 16:00

Де? – віп-зал «Дзиґи» (вул. Вірменьска, 35), другий поверх

По чому? – Вхід на подію безкоштовнийВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: