У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:43, 19 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація альбому «Сопілкові прем’єри» квінтету сопілкарів «DUDALIS»

Презентація альбому «Сопілкові прем’єри» квінтету сопілкарів «DUDALIS» thumbnail

19.11.2013
17:00

Музей етнографії та художнього промислу

Ліля Плахтій:«Альбом «Сопілкові прем’єри» є важливим етапом у розвитку української культури, адже  сопілка, народний духовий музичний інструмент, в Україні відомий ще з княжих часів»

Сьогодні, вівторок, 19 листопада, о 17.00 у Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (Львів, проспект Свободи, 15) відбудеться презентація альбому «Сопілкові прем’єри» квінтету сопілкарів «DUDALIS», що стане першим підсумком академічного ансамблевого виконавства на хроматичних сопілках. У прес-конференції візьме участь квінтет сопілкарів «DUDALIS», який подарує Вам у своєму виконанні незабутні твори українських композиторів XIX-XX cт.

Вхід вільний.

Організатор презентації альбому «Сопілкові прем’єри» – ГО «Центр розвитку української культури та саморганізації» (керівник Ліля Плахтій).  «Музика українських композиторів не настільки відома, як музика Прокоф’єва чи Шостаковича, тому наше завдання активно пропагувати рідну українську музику. Ми маємо чудову музику і прекрасних композиторів. І тепер, і в минулому. Альбом «Сопілкові прем’єри» є  підтвердженням цьому і  важливим етапом у розвитку української культури, адже  сопілка, народний духовий музичний інструмент, в Україні відомий ще з княжих часів», – наголосила Ліля Плахтій.
Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингуВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: