У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:17, 22 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мар’яна Садовська приїде до Львова з новою програмою «Cut The Cord»

Мар’яна Садовська приїде до Львова з новою програмою «Cut The Cord» thumbnail

06.12.2013
19:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

6 грудня до Львова на фестиваль «Jazz Bez» приїде всесвітньовідома українська співачка та акторка Мар’яна Садовська щоб презентувати свою нову музичну програму «Cut The Cord».

Львів’янка Мар’яна Садовська – одна із найбільш шанованих у світі українських артисток, дочка культового музиканта Віктора Морозова, володарка численних міжнародних премій, серед яких цьогорічна найпрестижніша world-music нагорода Німеччини RUTH.

Вартість : 80-160 грн.
Квитки продаються у касах театру, у галереї «Дзиґа» та на сайті ticketclub.com.ua

На тринадцятому фестивалі «Jazz Bez» Мар’яна презентуватиме нову програму «Cut The Cord», створену у співпраці із перкусистом Крістіаном Томе. Це буде вишуканий та експресивний мікс із традиційних і сучасних українських пісень, представлений у формі електро-актустичного перфомансу. Перелік інструментів надзвичайно широкий: від цитри, єврейської арфи, індійської фісгармонії, барабанів до лептопу та різних електронних девайсів.

«Cut The Cord» – це музика між традиціями предків і сучасними ритмами, між Сходом та Заходом.  Це внутрішня музична драматургія, музичні колажі й звуки, які живуть у людській душі споконвіку.

Сама Мар’яна так пише про нову програму: «Нещодавно, пробуючи проаналізувати і поназивати "про що" пісні із програми Cut the Cord (у мене завжди спершу - інтуїція, відчуття, а вже потім - розуміння), я зауважила, що, фактично, у кожній пісні присутнє море… Вирушення в дорогу - еміграція - втеча - пошук кращого світу, раю… А ще - переважно я співала пісні, котрі записала від стареньких бабусь під час експедицій по селах України»… (більше на її сторінці у Facebook)

Мар'яна Садовська зараз є одним із найбільших популяризаторів української музики у світі та найбільш оригінальних інтерпретаторів української автентики.

Цього року вона отримала музичну премію RUTH одного з найбільших світових етнофестивалів TFF Rudolstadt за свій внесок у етно-музику світу та «за її видатні нові мистецькі інтерпретації українських пісень та музики».

Виступи Мар’яни Садовької на фестивалі «Jazz Bez»стає традицією. 2009 року у Львові Садовська та Borderland відкривали «Jazz Bez» програмою «Кеби не навіки».

Приїзди Мар’яни Садовської до Львова завжди сповнені емоцій, а концерти у рідному місті збирають аншлаги.

Того ж дня, 6 грудня, на фестивалі «Jazz Bez» у першому відділенні концерту виступатиме один з найбільш амбітних джазових проектів Італії «Kekko Fornarelli Trio».

Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка... Мар'яна вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають українською Бйорк. Садовська співпрацює із  всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними театрами, виступає зі своїм проектом Borderland.

Перебуваючи в Німеччині Мар’яна не полишає творчих зв’язків з Україною. Зокрема, вона є автором музичних рішень вистав Львівського академічного театру імені Леся Курбаса («Лісова пісня», «Так казав Заратустра»). У творчому доробку Садовської три сольних музичних альбоми, художні полотна, низка театральних ролей, музика до вистав.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: