У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:26, 28 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Персональна фотовиставка Йоланти Клюсовської «Сад на чайному столі, volume 2»

Персональна фотовиставка Йоланти Клюсовської «Сад на чайному столі, volume 2» thumbnail

03-27.12.2013

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Сад на чайному столі, volume 2

Вперше, в Ресторані імпровізацій Грушевський з 3го по 27 грудня 2013 року пройде фотовиставка квітів виконана в особливій авторській техніці Йоланти Клюсовської. Багатьом шанувальникам фотографії, Йоланта Клюсовська відома як найхаризматичніша у світі модель, муза і дружина майстра еротичного жанру Сергія Михалківа. Попри те, що це правда, Йоланта ще й талановитий фотограф та митець.

Вхід: вільний.

Сад на чайному столі, volume 2 - це результат плідної творчої роботи Йоланти Клюсовської над такою тонкою творчою матерією, як квіти.

Як відомо, найкращим і найдоступнішим засобом для пізнання барв та кольорів нашого життя є квіти. Щодня, відволікаючись від міської суєти та проблем, ми маємо надзвичайну можливість зануритися в казковий світ квітів. Живі квіти, що приносять нам стільки позитивних емоцій і настрою, є невід'ємною частиною життя творчої людини.

Квіти володіють особливою мовою, мають різну символіку та значення, та можуть виражати різноманітні настрої, почуття та ідеї. У Вікторіанську епоху мову квітів використовували для таємного вираження почуттів у тих випадках, коли про них не можна було говорити відкрито. А зараз, квіти передають ту особливу, теплу енергетику, якої нам завжди бракує цими холодними зимовими вечорами.

Запрошуємо львів’ян та гостей міста відвідати фотовиставку Йоланти Клюсовської , втіленої в 20 авторських роботах та відчуйте ту неперевершену теплу енергетику літніх та весняних квітів.

У відкритті виставки також візьмуть участь: Олександра Дерій (сопрано), Тетяна Заборовська(фортепіано), а також композитор Євген ПетровВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: