У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:00, 29 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

25 тисяч студентів вийшли на вулиці Києва

25 тисяч студентів вийшли на вулиці Києва thumbnail

28 листопада з парку Шевченка до Майдану Незалежності пройшла 25 тисячна колона студентів з більшості вишів Києва та міст Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Миколаєва, Сум, Запоріжжя.

Студентська акція відбулася в рамках започаткованого ними ж загальнонаціонального студентського страйку з однією вимогою – Президент України повинен підписати 29 листопада у Вільнюсі Угоду про асоціацію з ЄС.

Представники Координаційної ради студентів, що протестують, заявляють: «У четвер на вулиці вийшло декілька сотень студентів. На початку тижня вийшло декілька тисяч студентів. Сьогодні нас вийшло декілька десятків тисяч. Проте ми вийшли мирно, із запалом в очах і з однією вимогою, до однією людини – Віктор Янукович повинен підписати Угоду про асоціацію».

Студенти не припиняють боротьби і залишаються на євромайданх своїх міст, і продовжують виходити на студентські мітинги та походи.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: