У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:29, 29 листопадаа, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Музична мандрівка з ансамблем «Високий Замок»

Музична мандрівка з ансамблем «Високий Замок» thumbnail

27 листопада у фойє Львівської філармонії ансамбль «Високий Замок» провів музичну подорож із учнями школи-гімназії «Сихівської». Діти слухали мелодії, відповідали на запитання про музичні інструменти. Це сопілка, флейта Пана, віолончель, цимбали, акордеон, баян, кларнет, саксгорн-баритон.

Музиканти разом із дітьми здійснили музичну подорож країнами Європи і різними  жанрами музики: фольк, класика, джаз, розважальна музика. Музична мандрівка надзвичайно зацікавила школярів, і не дивно, бо у шкільному віці найкраще формуються і закріплюються музичні здібності. Розвиток музичного дару дітей постійно є в полі зору у справжнього вихователя, музичного керівника, здійснюється різними методами і засобами.

У цій музичній подорожі взяла участь юна флейтиска. Навчаючись гри на флейті лише два місяці, вона пройшла перше справжнє професійне випробовування.

Школярі ознайомились із багатогранною музичною палітрою, яка не лише передає різні емоції, відчуття, а й розповідає своїми виразними засобами про наше життя, та ще й має величезну оздоровчу силу.
Ольга Максим'як, відділ реклами та маркетингуВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: