У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:24, 2 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт народного артиста України Володимира Гришка

Концерт народного артиста України Володимира Гришка thumbnail

03.12.2013

Львівська філармонія

3 грудня у Львівській філармонії відбудеться грандіозний концерт народного артиста України Володимира Гришка та його учня й партнера по сцені тенора Ростислава Кушини.

Володимир Гришко зазначив: «Концерт у філармонії – це суперакція, адже глядачі, зокрема, зможуть почути, як звучить пісня до Матері Божої «Аве Марія» у нашому спільному виконанні з Ростиславом Кушиною.

Паростки співпраці кращого дуету Європи 2013 «Il Canto» ?talian ?enors  розпочалися на конкурсі «Талановиті діти України». Тоді Володимир Гришко назвав Ростислава майбутньою перлиною нації. «На сцені між нами дружня атмосфера, як між батьком та сином, – розповідає Володимир Гришко. – У концерті буде поєднано те, що неможливо поєднати. Це українські пісні, багато власних нових пісень як автора і виконавця, але акцент робитимемо на неокласиці, тобто звучатиме нетлінне у сучасному аранжуванні».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: