У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 15:33, 2 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оголошено результати конкурсу дитячого малюнка «Краєвиди Галичини»

Оголошено результати конкурсу дитячого малюнка «Краєвиди Галичини» thumbnail

29 листопада 2013 року в Художньо-меморіальному музеї Івана Труша, відділі Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, відбулося урочисте нагородження переможців Конкурсу дитячого малюнка „Краєвиди Галичини” (за мотивами живописних творів Івана Труша), що тривав протягом цієї осені.

Конкурс традиційно проходив за співпраці музею та Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Почесне Журі Конкурсу:

Юрій Лесюк (голова журі), заслужений художник України, завідувач відділу малярства Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Оксана Біла, заступник директора з наукової роботи Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

Олександра Ляхович, викладач-методист Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Оксана Хорошко, викладач-методист Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Цьогоріч в конкурсі участь взяло 410 дітей віком від 4 до 16 років. Це вихованці 17 шкіл та образотворчих студій Львова та Львівської області (Бродівського та Дрогобицького районів).Конкурсанти змагалися у чотирьох вікових категоріях, в кожній з яких Журі визначили 17 призових місць, а також володаря Гран-прі.

Переможці конкурсу:

І вікова категорія – 4-6 років

І Місце - Марія Чебаєва, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

ІІ Місце - Марія Луців, вихованка Зразкового художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Живиця” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІІ Місце - Софія Дзюбчик, вихованка Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІІ Місце - Богдан Максюта, вихованець Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІ вікова категорія – 7-8 років

І Місце - Оля Паска, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова

І Місце - Вікторія Вусатюк, вихованка Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІ Місце - Олена Турко, вихованка Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІ Місце - Олександр Горбей, вихованець Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова

ІІІ Місце - Богдан Пікалюк, учень 2-Г класу Львівської спеціалізованої школи № 53 І ступеня.

ІІІ Місце - Наталя Саган, вихованка Львівської державної дитячої школи мистецтв № 10.

ІІІ Місце - Максим Каленський, вихованець Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Вікова категорія – 9-11 років

І Місце - Діана Морозова, вихованка Львівської державної дитячої школи мистецтв № 10

ІІ Місце - Дмитро Улицький, вихованець Львівської державної дитячої школи мистецтв № 10

ІІІ Місце - Анастасія Копичин, вихованка Дитячої студії образотворчого мистецтва „Пілот”

Вікова категорія – 12-16 років

І Місце - Марта Герцунь вихованка Зразкового колективу України, студії образотворчого мистецтва „Живиця” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

ІІ Місце - Катерина Дацюк, учениця 8-А класу Бродівської гімназії імені Івана Труша.

ІІІ Місце - Яна Костик, вихованка Арт-дизайн студії „Експериментальна” Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова.

Гран-Прі - Вероніка Чижикова, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

За рішенням Журі також було призначено 16 спеціальних відзнак Конкурсу:

Ліліана Кардаш, вихованка Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Ілона Наконечна, учениця 1-В класу Львівської середньої школи № 51 імені Івана Франка

Наталя Сиглова, вихованка Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Любомир Дубравський, вихованець Дитячої художньої школи міста Дрогобича

Софія Павленко, вихованка Зразкового художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Живиця” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

Данило Копець, учень 3-В класу Львівської спеціалізованої школи № 53 І ступеня.

Софія Литвинюк, вихованка Творчої студії Софії Огородник

Юстина Думанська, вихованка Зразкового художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Живиця” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Христина Тибель, учениця 5-В класу Львівської лінгвістичної гімназії

Роксоляна Кушнір, вихованка Класу „Малярство на склі” Зразкової студії образотворчого мистецтва Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича

Назар Братунь, учень 4-А класу Навчально-виховного комплексу школи-гімназії „Сихівська”міста Львова.

Анастасія Братунь, учень 4-А класу Навчально-виховного комплексу школи-гімназії „Сихівська” міста Львова.

Катерина ДЖУРИК, вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова.

Діана Боса, вихованка Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Олександра Душкіна, вихованка Львівської державної дитячої школи мистецтв № 10

Юлія Яремко, учениця 10 класу Заболотцівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

Особливі відзнаки конкурсу отримали найбільш активні школи та гуртки: Львівська спеціалізована школа №53 І ступеня,

Львівська середня школа №51 імені Івана Франка,

Львівська середня школа № 7,

Львівська лінгвістична гімназія,

Бродівська гімназія імені Івана Труша,

Студія образотворчого мистецтва „Живиця” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова,

Студія образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості,

Дитяча студія образотворчого мистецтва „Пілот”,

Творча студія Софії Огородник,

Дитяча державна мистецька школа № 10 міста Львова,

Зразкова дитяча студія образотворчого мистецтва Міського Палацу культури

імені Гната Хоткевича,

„Арт-дизайн студія”(експериментальна) Центру дитячої та юнацької творчості

Залізничного району міста Львова,

Студія образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова,

Студія образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району міста Львова,

Гурток „Майстерня кольорових мрій” Львівської середньої школи № 34 імені Маркіяна Шашкевича,

Заболотцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівського району Львівської області,

Дрогобицька дитяча художня школа.

Спеціальні відзнаками також були нагороджені керівники художніх студій та вчителі:

Ірина Кундельська, педагог-організатор Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня,

Надія Балук, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Тетяна Танавська, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Світлана Бойко, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Христина Фрейда, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня,

Ярослава Стасьо, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Галина Гетьман, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Олександра Гарбуз, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Галина Кіндрат, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня

Світлана Петрів, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи №53 І ступеня.

Ірина Павич, вчитель образотворчого мистецтва Львівської середньої школи №51 імені Івана Франка

Василь Підгірський, вчитель української мови та літератури Львівської лінгвістичної гімназії

Зоряна Безпалко, керівник Народного художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова.

Оксана Добуш, керівник Зразкового художнього колективу України, студії образотворчого мистецтва „Живиця” Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Галина Якубишин, керівник Зразкової дитячої студії образотворчого мистецтва Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича

Корнелія Дмитраш, керівник Дитячої студії образотворчого мистецтва „Пілот”

Тетяна Бойко, керівник Студії образотворчого мистецтва Львівської дитячої мистецької школи №10.

Наталія Фляк, керівник Студії образотворчого мистецтва „Бджілка” Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова

Ірина Матіяш, вчитель образотворчого мистецтва Львівської середньої школи №34 імені Маркіяна Шашкевича

Ігор Кочергін, керівник „Арт-дизайн студії”(експериментальна) Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова

Валерій Кочергін, керівник Студії образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова

Софія Огородник, керівник Творчої студії Софії Огородник

Нестор Гук, вчитель образотворчого мистецтва Львівської середньої школи № 7

Галина Шнайдрук, вчитель образотворчого мистецтва Бродівської гімназії імені Івана Труша

Василь Балущак, керівник Студії образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району міста Львова.

Переможці та номінанти на спеціальні відзнаки були нагороджені дипломами, а також цікавими призами та солодкими подарунками від Благодійного фонду „Світ Дитини”, Торгівельного центру „Магнус”, Поліграфічної фірми "Майстер книг", Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ. Діти також отримали подарункові сертифікати на відвідини Дитячого розважального центру „Веселий вулик” та Дитячого навчально-розважального центру „Моторна бджілка”, а також безкоштовні уроки від Школи англійської мови „Green cоuntrу” та Творчої студії Софії Огородник. Переможці матимуть можливість скористатися безкоштовними поїздками від Туристичної фірми „Вир мандрів” та Туристичної компанії „Чудо-тур”, а також відвідати кіносеанси в Кінокомплексі „Планета Кіно ІМАХ” та Мережі кінотеатрів „Кінопалац”. Всі переможці конкурсу отримали нагоду стати героями телепередачі, запропонованої інформаційним партнером Дитячо-юнацьким телевізійним центром „Кадрики”.

Творчі роботи переможців Конкурсу експонуватимуться на виставці в залах Художньо-меморіального музею Івана Труша до 3 грудня 2013 року, після чого передаються у фонд Львівської дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: