У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:57, 4 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародний експертний семінар «Суспільне благо і підприємницька етика”

Міжнародний експертний семінар «Суспільне благо і підприємницька етика” thumbnail

05.12.2013
14:30-17:30

М. Львів, Багатофункційний академічний корпус, УКУ, Кімната № 305, вул. Стрийська, 29

Події минулого тижня засвідчили, що Україна євроінтегрується через євромайдани, декларуючи голосно, жертовно, самовіддано і на цілий світ, що європейский вибір – це передусім вибір ціннісний та світоглядний. Відтепер угода про асоціацію з ЄС, яка в очах української влади, у кращому випадку була лише одним із кількох можливих політичних ходів та короткотерміновою фінансовою технологією, у недалекому, сподіваємося, майбутньому матиме шанс стати маніфестацією суспільної зрілості, відповідальності, солідарності та відваги у доланні пост-тоталітарної матриці суспільних та політичних стосунків.

Якою б не була “хореографія” євроінтеграційного процесу, що його організувала українська влада, фактом залишається те, що “стараннями” влади ще одне покоління українців проходить через національний семінар “під відкритим небом” з основ демократії та лідерства. Україна втратила документ про асоціацію, але здобула молоде покоління і досвід тепер уже двох Майданів: 2004 і 2013 років.

На фоні маніфестацій багатьох сотень тисяч українців радикально проявилися масштаб та глибина кризи моральності та недемократичності в системі влади в Україні. Брутальна зачистка київського майдану “після Вільнюса” у ніч з п’ятниці на суботу на фоні лицемірної заяви про підготовку майдану до новорічних святкувань стало злочинним виявом глибокого страху та паралічу влади на усіх її рівнях, а передусім на найвищому.

У контексті недавніх подій питання стратегічного і довготермінового характеру на суспільно-політичному порядоку денному країни є таким: Яким чином можна конвертувати суспільний, духовний та репутаційний капітал, здобутий двома поколіннями українців на Майдані та Євромайдані, у нову архітектуру суспільних стосунків та відповідальності?

Досвід Львівської бізнес-школи та Інституту лідерства і управління Українського католицького університету, які вже понад 6 років працюють в українському просторі бізнес-освіти та менеджменту неприбуткових організацій, переконливо свідчить про постійно зростаючу потребу та зацікавлення у етичних та світоглядних компонентах їхніх програм.

Сьогодні бізнес так само як і громадські організації є одними із найбільш динамічних та структурованих середовищ в Україні, які відкриваються на тему суспільного блага та суспільної відповідальності. Крок за кроком та у різних контекстах морально-етична проблематика починає ставати важливим чинником у підприємницькій справі. Серед менеджерів та керівників компаній проростає усвідомлення того, що тільки бізнес з глибоким етичним підґрунтям має стратегічні шанси на сталий розвиток та успіх. Поглиблюється розуміння того, що моральний простір країни є унікальним суспільним благом, яке будується колективним зусиллям та щоденними свідченнями тисяч наших громадян.

Потрібні системні, тривалі, послідовні та практичні кроки для формування та підтримки нового покоління лідерів, які змогли би каталізувати та очолити суспільні зміни, пропонуючи світоглядні та ціннісні орієнтири і моделі розвитку країни та послідовно їх впроваджуючи у власній професійній, суспільній та громадській діяльності.

Міжнародний експертний семінар «Суспільне благо і підприємницька етика», який транслюватиметься онлайн, стане однією із перших спроб у новій українській дійсності «після Вільнюса» накреслити стратегічні напрямки формування нової архітектури суспільних стосунків у просторі моральної відповідальності через систему менеджерської та бізнес-освіти в Україні.

Розклад семінару
14.30 Відкриття та вітальне слово
14.35-15.40 Дискусія І
15.40-16.00 Кавова перерва
16.00-17.15 Дискусія ІІ
17.20-18.20 ФуршетВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: