У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:06, 5 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

100 фільмів за 100 хвилин покажуть у Львові

100 фільмів за 100 хвилин покажуть у Львові thumbnail

07-08.12.2013

Кінопалац «Копернік»

Представляє Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF)

Вже на цих вихідних, а саме 7 та 8 грудня, у Львові, в Кінопалаці «Коперніка» відбудеться фестиваль присвячений екстремально короткому кіно – «100 фільмів за 100 хвилин». Сто повноцінних нових однохвилинних картин буде продемонстровано трохи більше ніж за півтори години.

Сто сюжетів, сто думок, сто переживань, сто історій для роздумів – таку концентрацію вражень годі й уявити! Тим паче, в наш час, з неймовірно швидким темпом життя, коли кожна хвилина – на вагу золота і кожна хвилина подекуди може змінити дуже багато, і в першу чергу, нас самих…

На глядачів чекає безліч сюрпризів. Програма фестивалю не обмежується окремими жанрами стрічок, і на екрані можна буде побачити усе надбання світового короткометражного кінематографу.

Значна кількість фільмів пов’язані з відомими особистостями світу кіно. Так відомий американський актор Джон Малкович, який нещодавно відвідував Україну, демонструє глядачам різні стани після вживання наркотичних речовин. Будуть стрічки присвячені Альфреду Хічкоку, Стенлі Кубрику, Майклу Джексону та Даррену Арановскі. Серед стрічок є номінанти на премію OSCAR, переможці численних міжнародних кінофестивалів, стрічки іменитих аніматорів та режисерів з усього світу. На радість нам всім, цього року значно зросла кількість українських стрічок.

На початку жовтня фестиваль був презентований столичній публіці. В наслідок широкої зацікавленості серед глядачів, не всі бажаючи змогли потрапити на прем’єру. Усі три дні показів супроводжувалися повними аншлагами, незадоволених серед відвідувачів фестивалю не спостерігалось.

Глядачі з усієї країни матимуть змогу віддати прихильність своїм фаворитам на інтернет-сторінці фестивалю — www.100films .kisff.org. За підсумками голосування, 20 грудня, в київському кінотеатрі «Кінопанорама», організатори нагородять найкращу українську та іноземну картину.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: