У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:36, 9 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівський «ShockolaD» презентуватиме свій перший кліп

Львівський «ShockolaD» презентуватиме свій перший кліп thumbnail

11.12.2013

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

11 грудня на тринадцятому фестивалі «Jazz Bez» буде додатковий концерт. Найвідоміша львівська етно-джазова група «ShockolaD» презентує свій перший кліп на нову пісню «Співаночка».

«Шоколади» зняли відео власними силами: акторами стали всі учасники групи, а  талант до операторської роботи і монтажу виявив саксофоніст Михайло Балог. Зйомки велись в Криму, у Карпатах, у лісах та озерах навколо Львова.

Вхід за внесок на підтримку "Євромайдану".

«Не шкодуючи себе, в теплу сонячну погоду, в гарній компанії і з чудовим настроєм ми знімали цей кліп в різних куточках нашої країни для того, щоб передати вам тепло кримського моря, містичність карпатських гір та милозвучність української пісні», – кажуть музиканти.

Представляти групу для львівської джазової публіки нема змісту, адже «ShockolaD» утворився та розвивається разом фестивалями «Jazz Bez» та «Флюгери Львова», завдяки яким Львів називають містом джазу. Значною мірою група сама і творить львівський джазовий та блюзовий рух, куруючи діяльність «JazzClub.Lviv» та «BluesClub.Lviv».

Кожен учасник групи є відомим музикантом з неповторною манерою. Кожен з них виступає у багатьох інших проектах, проте, участь у групі  «ShockolaD» завжди є найважливішою. Групу складають: Ігор Гнидин - барабани; Анастасія Литвинюк – фортепіано; Іванка Червінська – вокал; Андрій Кохан - бас-гітара; Михайло Балог – саксофон.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: