У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:43, 11 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В УКУ занепокоєні спробами тиску силових структур на університет та студентів

В УКУ занепокоєні спробами тиску силових структур на університет та студентів thumbnail

9 грудня до деканату Гуманітарного факультету УКУ прийшли слідчі  міліції, щоб отримати список студентів, які брали участь в акціях вияву громадської позиції – Євромайдані. «Я б не сказав, що це репресії, але вже є спроби залякування наших студентів і спроби тиску на університет», – вважає ректор о. д-р Богдан Прах.

«В УКУ приходила слідча і нібито двоє працівників міліції (які так і не представилися). Приходили без жодної повістки. Вони хотіли «лише провести співбесіду з деканом на предмет участі студентів УКУ в подіях у Львові та Києві». Офіційно слідча нібито намагалася встановити, якою мірою винні працівники міліції в тому, що зірвали номерні знаки з одного з автобусів поблизу с. Гамаліївка в ніч з 26 на 27 листопада».

«Було укладено протокол допиту. Але замість з’ясувати ступінь вини працівників міліції, було бажання з’ясування чи були наші студенти в тому автобусі. А коли з’явився протокол, який уклала слідча, було зазначено, що я як декан володію інформацією, що наші студенти брали участь в перекриті дороги, про що я насправді навіть не згадував», – зазначив Ігор Скочиляс.

Слідча намагалась отримати інформацію про студентів, які навчаються в університеті, про тих, хто брав участь в акціях громадської непокори, про присутність студентів на заняттях. «Наші студенти приймали участь в Євромайдані. Це право гарантує їм Конституція України, а ми це право поважаємо. Пропущені заняття студенти відпрацюють і навчальний процес не буде зірваний», – зауважив Ігор Скочиляс.

«Теперішні події нагадують ситуації минулих років, коли за спробу висловити свою громадянську позицію, університет та студенти згодом відчували спроби тиску, – підкреслив ректор УКУ о. Богдан Прах. Як би не розвивалася ситуація надалі, нашу університет готовий надати будь-яку моральну, духовну і за потреби юридичну підтримку своїм студентам і працівникам».

Прес-служба УКУВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: