У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:24, 17 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Знамення і образи віри»

Виставка «Знамення і образи віри» thumbnail

18-26.12.2013

Музей історії релігії

Напередодні свята Різдва Христового Львівський музей історії релігії спільно з Музеєм сакрального мистецтва імені о. Антона Петрушевича підготували виставку «Знамення і образи віри». В рамках циклу «Різдвяні зустрічі» шанувальники сакрального мистецтва матимуть можливість ознайомитися з унікальними речами численної збірки монахів-студитів «Студіон».

Темою цьогорічної експозиції є хрест – символ Ісуса Христа, його розп'яття і його слави. Символ християнської віри (хрест) супроводжує людину протягом усього життя.

На виставці будуть представлені ручні хрести, процесійні, напрестольні, надбанні (ковані хрести з куполів знищених церков). Поряд з ними експонуватимуться ікони, картини на полотні і дереві, феритрони на яких зображено Спасителя, є сюжети розп’яття. Представлені речі –неперевершене творіння людських рук XVI-XX ст. ст. – зібрані і врятовані невтомними стараннями голови комісії сакрального мистецтва Львівської архієпархії УГКЦ о.Севастіяна та його помічників.

Працівники фондів ЛМІР нададуть рідкісний експонат: двостороннє барельєфне «Розп’яття» з дерева.

Виставка завершує святкування 1025-річчя хрещення Київської Руси у Львівському музеї історії релігії.

Урочисте відкриття експозиції «Знамення і образи віри» відбудеться у середу, 18 грудня, о 16 годині в приміщенні виставкової зали Львівського музею історії релігії.

Куратор виставки – завідувач виставкового відділу ЛМІР Руслана Бубряк.
Ірина Цебенко, завідувач відділу ЛМІРВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: