У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:35, 24 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У галереї “Дзиґа” проект «Молитва»

У галереї “Дзиґа” проект «Молитва» thumbnail

24.12.2013 — 24.01.2014

Дзига

24 грудня, вівторок, о 17:00 в галереї "Дзиґа " відкриється проект «Молитва». Це благодійна виставка-продаж ікон відомого митця Лева Скопа, ініційована автором та благодійним фондом «Крила Надії».

На виставку-продаж буде виставлено 365 ікон Богородиці, намальованих на ґонтах із церкви св. Юрія у Дрогобичі, внесеної до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Автор творив ікони день за днем упродовж року. Кожна ікона присвячена окремому дню року та подіям, які церква відзначає у цей день.

Кошти з продажу ікон підуть на лікування дітей, хворих на муковісцидоз.

Вхід вільний.

Довідка:
Муковісцидоз – найпоширеніше генетичне захворювання, яке характеризується ураженням екзокринних залоз життєво важливих органів і має здебільшого важкий безперервно прогресуючий перебіг.

Зараз у Львівській області база даних нараховує 44 дітей і 8 дорослих, всього 52 хворих, проте за теоретичними розрахунками ця цифра може бути більшою: від 70 до 160 хворих.

Швидке прогресування хвороби можна попередити за умови не тільки вчасного застосування медикаментів, але й медичного устаткування та діагностичної апаратури, за допомогою якої встановлюється ступінь ураження органів і систем.

Кошти підуть на придбання діагностичних та лікувальних апаратів і реактивів. Зокрема, на апарат для визначення хлоридів поту, спірометри, реактиви для визначення рівня аміноглікозидів в сироватці крові, портативні кисневі концентратори, компресорні інгалятори, прилади для покращення дренажної функції бронхів, прилади для тренування дихальної мускулатури та ін.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: