У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:35, 24 грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У галереї “Дзиґа” проект «Молитва»

У галереї “Дзиґа” проект «Молитва» thumbnail

24.12.2013 — 24.01.2014

Дзига

24 грудня, вівторок, о 17:00 в галереї "Дзиґа " відкриється проект «Молитва». Це благодійна виставка-продаж ікон відомого митця Лева Скопа, ініційована автором та благодійним фондом «Крила Надії».

На виставку-продаж буде виставлено 365 ікон Богородиці, намальованих на ґонтах із церкви св. Юрія у Дрогобичі, внесеної до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Автор творив ікони день за днем упродовж року. Кожна ікона присвячена окремому дню року та подіям, які церква відзначає у цей день.

Кошти з продажу ікон підуть на лікування дітей, хворих на муковісцидоз.

Вхід вільний.

Довідка:
Муковісцидоз – найпоширеніше генетичне захворювання, яке характеризується ураженням екзокринних залоз життєво важливих органів і має здебільшого важкий безперервно прогресуючий перебіг.

Зараз у Львівській області база даних нараховує 44 дітей і 8 дорослих, всього 52 хворих, проте за теоретичними розрахунками ця цифра може бути більшою: від 70 до 160 хворих.

Швидке прогресування хвороби можна попередити за умови не тільки вчасного застосування медикаментів, але й медичного устаткування та діагностичної апаратури, за допомогою якої встановлюється ступінь ураження органів і систем.

Кошти підуть на придбання діагностичних та лікувальних апаратів і реактивів. Зокрема, на апарат для визначення хлоридів поту, спірометри, реактиви для визначення рівня аміноглікозидів в сироватці крові, портативні кисневі концентратори, компресорні інгалятори, прилади для покращення дренажної функції бронхів, прилади для тренування дихальної мускулатури та ін.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: