У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:09, 25 грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Невідреставровані експонати

Невідреставровані експонати thumbnail

27.12.2013-04.01.2014

Музей історії релігії

Новий мистецький проект «Re-візія» презентує Львівський музей історії релігії. Він складається з двох частин: презентація настінного календаря на 2014 рік, підготовленого на основі фотографій невідреставрованих фондових предметів, та відкриття виставки самих музейних експонатів. Ідея проекту – показати відвідувачам речі, які потребують реставрації, залучити найширше коло меценатів і жертводавців, кошти яких підуть на відновлення фондових предметів.

Серед представлених речей – «Требник», виданий у Львові 1682 року; невелика дерев’яна (різьблена) композиція «Свята Родина» і Чаша (карбований метал) часів XVIII ст., інші історичні та культурні цінності.

Автор фотографій - Ігор Садовий – до кожного експонату підійшов по-своєму, розміщуючи його відповідно до теми, середовища, настрою. Він змістив увагу глядача від зображуваного на знімку експонату до зображення в цілому. Так, 12-сантиметрова дерев’яна скульптурка «Христос скорботний» зафіксована на фоні засніженого Львова, стола (елемент літургійного одягу католицького і лютеранського клірика, аналог єпитрахилі у православній церкві) розвішена на сповідальниці, «Свята Родина» на фоні культової споруди.

– Найчастіше культові речі, різні церковні предмети, літургійний одяг ми бачимо в церкві або в музейній експозиції. Побачене закарбовується в пам’яті, западає в душу і в певні життєві моменти постає в ликах, образах, –розповідає автор проекту, головний зберігач ЛМІР Світлана Тимків.

Проект «Re-візія» стартує у п’ятницю, 27 грудня, о 15 годині. Перед глядачами постануть 15 невідреставрованих експонатів, а поряд світлини Ігоря Садового. Крім презентації виставки, автори представлять календар на 2014 рік.
Ірина Цебенко, завідувач відділу ЛМІРВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

The dwelling associated with program work, and attributes of composing each one of the aspects of the program workThe dwelling associated with program work, and attributes of composing each one of the aspects of the program work
The dwelling associated with program work, and attributes of composing each one of the asp...
7 indications that a Girl Likes You Through Texting7 indications that a Girl Likes You Through Texting
7 indications that a Girl Likes You Through Texting There was a situation in life of...
Fascinating Political Essay TopicsFascinating Political Essay Topics
Many people would rather understand the most recent Hindi Film Critiques in newspapers, si...
To be able to safe and secure your computer data - keep it onlineTo be able to safe and secure your computer data - keep it online
To be able to produce your details safe via such hazards one could hold it over the inte...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: