У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:14, 25 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виготовлення новорічних іграшок у ЛМІР

Виготовлення новорічних іграшок у ЛМІР thumbnail

26.12.2013
12:00

Музей історії релігії

Напередодні Нового року і Різдва Христового у Львівському музеї історії релігії проводять майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок.

До акції залучено майстрів народної творчості Наталію Івженко, Олену Базилевич, Наталію Слободюк, Ольгу Кріль. Вони вміло передають свої навички дітям, навчають школярів виготовляти гномиків, дзвіночки, ялинки-орігамі, ляльки-ангелики, ляльки з дзвіночками, створювати святкові композиції з свічками та багато іншого.

Свою неповторну новорічну іграшку творили учні 4-А класу СЗШ № 62. За допомогою майстринь дівчата виготовляли з бісеру ангелів, інші діти – ознайомлювалися з процесом виготовлення іграшок з трикотажу, ниток, а потім й самі їх і робили.

Деякі хлопці зголосилася змайструвати новорічний талісман 2014 року. Олена Базилевич охоче провела свій майстер-клас з виготовлення коників. Хоч техніка їх виготовлення не проста, хлопці вправлялися дуже старанно і незабаром з десяток грайливих коників усміхались до своїх юних господарів.

Створити собі і своїм дітям незабутнє враження від власноруч виготовлених різдвяних прикрас, усі бажаючі зможуть ще й у четвер, 26 грудня, о 12 годині у малій виставковій залі Львівського музею історії релігії.
Олена Малюга – молодший науковий співробітник ЛМІРВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: