У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:39, 27 Грудня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мелодії новорічного настрою

Мелодії новорічного настрою thumbnail

29.12.2013

Львівська філармонія

Напередодні Нового року, 29 грудня, у Львівській обласній філармонії звучатимуть мелодії новорічного настрою. Перлини класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Джоаккіно Антоніо Россіні, Джакомо Пуччіні, Луїджі Ардіті, Миколи Лисенка, Імре Кальмана, Франца Легара створять атмосферу справжньої новорічної феєрії добра, любові, краси. Окрім того, цей концерт стане підсумком 25-річної пісенної творчості солістки Львівської філармонії Ольги Фенюк. За популяризацію творчості галицьких композиторів Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Колесси, Станіслава Людкевича у тематичних концертних програмах й видання компакт-диску «Український романс» солістка Львівської філармонії Ольга Фенюк отримала Обласну премію 2012 року в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації «Музичне мистецтво» імені Станіслава Людкевича.

Виконавиця розповіла про новорічний настрій у концерті «Мелодії новорічного настрою», який разом з нею даруватимуть слухачам її друзі, солісти Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Роман Ковальчук, Петро Радейко й Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».

– Кожен мій концерт – це живе виконання під супровід чи інструмента, чи оркестру, чи ансамблю. І щоразу я доношу до слухача музичний образ твору. У кожному виконанні живу твором, передаю задум композитора і поета до слухача. Той самий твір щоразу звучить по-особливому, перегукується з внутрішнім станом душі. Я люблю творити живу музику. Щоб кожна людина мала щастя спілкування з музикою, могла збагатитися позитивними емоціями, добром. От, власне, це мій життєвий принцип і принцип новорічного концерту.

У концерті я багато уваги приділяю класичній музиці, хочу, щоб слухачі отримали від концертної програми добро і радість. «Мелодії новорічного настрою» – це мелодії кохання, чарівні мелодії з оперет, прекрасні дуети за участю солістів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Романа Ковальчука і Петра Радейка.

Прагну, щоб кожна людина згадала щось приємне і залишилася з позитивним настроєм на всі новорічні свята. Це свято святкують всі разом, людина стає оновленою. Це своєрідна феєрія добра, любові та краси, найкращих шедеврів з опер і оперет, з мюзиклів і вокальних творів. Прозвучать найкращі композиції з репертуару ансамблю «Високий Замок», які не залишають байдужими, бо музика – це стан душі, доброти і ми будемо старатися дійти до закутка кожної душі і поділитися добром.

Наше завдання – дати віру у добро, і навіть якщо зараз не дуже сприятлива ситуація в країні, та йдучи до мети, вірили, що наступний рік буде кращим і пройде з позитивом. Люди, які стоять на майдані, вірять в краще. А ми на своєму місці також говоримо з вами. Ми за те, щоб у житті складалося все добре. Щоб всі були здорові, у сім’ї було благополуччя, взаєморозуміння, щоб кожному на роботі і в сім’ї могли сказати, що все буде добре. Ми концерт робимо для того, щоб поділитися добром, дати людям віру і надію, що ми переможемо, і добро все-таки є перемагаючим. Воно домінуюче. Людина має любити ближнього свого і гарно ставитися до колег; і від того починається наша дружба та віра.
Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармоніїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: