У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:53, 22 Січня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Дні Країн» у Львові

«Дні Країн» у Львові thumbnail

24.01-05.03.2014

М. Львів, вул. Лесі Українки 39, Конференц-зал

Завітай на «Дні Країн» у Львові!

Молодіжна організація AIESEC проводить «Дні країн» разом з Львівським Інститутом Економіки і Туризму. Це чудова можливість дізнатися про культуру інших національностей, завести нових друзів та просто провести час за хорошим спілкуванням у позитивній атмосфері. Найкорисніший варіант відпочинку після важкого робочого тижня. Знайти натхнення у інтернаціональній компанії можна буде всього протягом чотирьох зустрічей, а саме: 24 січня, 5 лютого, 19 лютого та 5 березня. На першому заході вас чекатимуть наші волонтери з Бразилії та Мексики. Поки ви думаєте як поїхати у світ – він сам приїхав до вас. І зараз він як ніколи близько.

Отож, чекаємо Вас о 15:00 за адресою вул. Лесі Українки 39, у конференц-залі . Захід безкоштовний та відкритий для усіх бажаючих.

AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, що представлена у 124 країнах світу. Організація надає студентам та нещодавнім випускникам платформу для розвитку своїх лідерських якостей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: