У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:45, 31 Січня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Назар Савко і Рококо. Лірично-патріотичний концерт “Спогади”

Назар Савко і Рококо. Лірично-патріотичний концерт “Спогади” thumbnail

15.02.2014

Львівська філармонія

Назар Савко не скасовує свій сольний концерт, а навпаки запрошує всіх небайдужих долучитись до спільної справи.

15 лютого у залі Львівської обласної філармонії відбудеться лірично-патріотичний концерт Назара Савко та струнного квартету Рококо «Спогади».

Назар Савко: «Я дуже пильно слідкую за подіями в державі, та активно беру в них участь. Знаю, що людям зараз не до розваг і тому хотів скасувати низку сольних концертів до дня всіх закоханих. Та мої побратими та друзі переконали мене у зворотньому. Я патріот своєї держави , але я і музикант. Під впливом цих жахливих подій у мене на папір вилилось багато віршів, народились нові пісні і я вважаю, що людям їх варто почути. Тому 15 лютого у Львівській обласній філармонії відбудеться наш концерт і всі охочі зможуть потрапити на нього.

15 лютого це свято Стрітення, то ж сподіваюся, на щось нове та світле.

Ми дещо переробили формат концерту. Це буде лірично-патріотична сповідь душі. Це будуть спогади. Про минуле, про тих ,кого ніколи більш не повернеш.Та ми віддамо їм належну шану своєю творчістю-музикою та віршами.

У зв’язку зі зміною програми, змінився і склад артистів. Окрім мене та струнного квартету Рококо, у концерті співатимуть вихованці музичної студії «Джерело» та голос львівського майдану Софія Федина. Вони виконають мої авторські композиції лірично-патріотичного характеру.

Сподіваюся, у залі зберуться небайдужі люді, котрі з нами поринуть у спогади. Спогади про кохання, розчарування, спогади про втрату і звичайно надію. До концерту ми залучимо волонтерів, котрі збирають кошти для медичних потреб людей, котрі постраждали у Києві. Я та наш творчий колектив також долучиться до спільної справи.

Щодо програми, котру ми анонсували і готували раніше, сподіваюся, що мої слухачі і глядачі зможуть її почути і побачити тоді, коли в нашій державі і в житті українського народу все налагодиться.»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: