У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:22, 26 Лютого, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В УКУ надаватимуть психологічну допомогу учасникам Євромайдану

В УКУ надаватимуть психологічну допомогу учасникам Євромайдану thumbnail

Фахівці Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету разом із колегами з Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії надаватимуть кваліфіковану безкоштовну психологічну допомогу особам, які постраждали на Євромайдані.

Як розповів заступник директора Інституту психологічного здоров’я Ростислав Шемечко, багато з учасників протистоянь в Києві отримали психологічну травму – посттравматичний стресовий розлад.

«Мова йде про людей, які постраждали фізично, які були покалічені, зранені кулями. А також люди, які стали свідками цих подій, на очах яких вбивали, калічили, знущалися, завдавали фізичного та морального приниження. Є велика ймовірність того, що вони отримали посттравматичний стресовий розлад. Це є нормальна реакція організму на ненормальну ситуацію. Однак для того, щоб вийти з цього стану, потрібна фахова допомога людей, які пройшли спеціалізоване навчання з травмотерапії», – зазначив Ростислав Шемечко.

Відтак в УКУ безкоштовно надаватимуть індивідуальні консультації психолога, спеціалізовану психотерапевтичну допомогу, а також групові психологічні підтримки та допомоги для постраждалих осіб, членів їх родин та для тих учасників Євромайдану, які цього потребуватимуть.

Консультації та групові зустрічі проводитимуться в УКУ за адресою вул. Іл. Свенціцького, 17 в Центрі психологічного консультування (каб. 105). Запис на консультацію з 9.00 до 18.00 год. (щодня, крім вихідних та святкових днів) за телефонами: (093) 825-41-35 та (097) 416-94-94 чи за електронною адресою: ipz@ucu.edu.ua

Прес-служба УКУВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: