У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:52, 4 березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Німецькі та українські митці влаштують перфоманс: The Beautiful Formula Collective

Німецькі та українські митці влаштують перфоманс: The Beautiful Formula Collective thumbnail

05-10.03.2014

Дзига

Завтра, 5 березня у "Дзизі" зберуться митці з Німеччини та України щоб творити спільну живописну дію.

Німецькі митці вирішили не відміняти перфомансу у зв'язку із ситуацією в нашій країні, а навпаки своїм приїздом підтримати українців у складний час.

The Beautiful Formula Collective

5 березня у галереї Дзиґа живим виконанням художніх робіт Stalker і GAU розпочнуться акції мистецької формації The Beautiful Formula Collective.

5 березня 18:30 – перформанс The Beautiful Formula Collective
за участі Oleksiy Koval, Kuros Nekouian, Veronika Wenger, Karina Bugayova та Stefan Schessl.
Перформанс від RT-22 - дослідження аудіальних ритмічних ландшафтів українського передмістя.

7 березня 16:00 – воркшоп The Beautiful Formula Collective
Куратор: Дмитро Гончаренко

Виставка триватиме з 5 по 10 березня 2014.

Кожна робота The Beautiful Formula Collective являє собою символічну схему, свого роду алгоритм поступових дій кожного учасника живописної дії.

Пошуки рішення і визначення напрямку подальшого шляху. Чітко спрямована й злагоджена дія і вчинки, породжені психоемоційним потрясінням.

Очікування на пришестя й руку провідника і вирішальне рішення самоорганізації. Ментальний індивідуалізм і усвідомлення необхідності злагодженості вчинків.

Випадкові дії і вчинки з думкою про майбутнє.

Поточні події актуалізують створення конкретних робіт в українському соціокультурному просторі.

The Beautiful Formula Collective – відкрита художня група, заснована Oleksiy Koval, Kuros Nekouian та Stefan Schessl у 2001 році. Провідну ідею групи можна визначити як спробу позбутися ієрархічного поділу в мистецтві; зрозуміти, яким чином народжується остаточний художній витвір і у який спосіб відбувається процес його сприйняття; усвідомити процес поєднання індивідуального прояву художньої творчості з формами колективної дії і спільної концепції; показати процес живопису і визначити правила й формули, які приводять живопис у дію.

Важливим елементом практики є ритм, у якому здійснюється художній витвір. Ритмічні структури генерують процес живопису подібно простору і часу. Це дає форму для застосування кольору і поверхні. Правила таких конструкцій, послідовність і кількість їх елементів можуть бути визначені ритмічними мотивами.

The Beautiful Formula Collective спрямовані зробити процес створення мистецького витвору відчутним і прозорим, своєрідним експериментом.

Збудити цікавість і розуміння аудиторії саме до процесу творчості. Таке розуміння може виникнути тоді, коли глядач перейде від пасивного спостерігання до співтворчості.

Художні роботи створюються в установлений час на порожніх поверхнях й можуть виконуватись як самостійно, так і колективно. Різноманітні ритмічні мотиви, кольори і матеріали, а також склад мистців, що працюють над художньою роботою, спрямовані на створення довершеної композиції, однак кожне наступне створення даної композиції буде відмінним від попередніх.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: