У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:52, 4 Березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Німецькі та українські митці влаштують перфоманс: The Beautiful Formula Collective

Німецькі та українські митці влаштують перфоманс: The Beautiful Formula Collective thumbnail

05-10.03.2014

Дзига

Завтра, 5 березня у "Дзизі" зберуться митці з Німеччини та України щоб творити спільну живописну дію.

Німецькі митці вирішили не відміняти перфомансу у зв'язку із ситуацією в нашій країні, а навпаки своїм приїздом підтримати українців у складний час.

The Beautiful Formula Collective

5 березня у галереї Дзиґа живим виконанням художніх робіт Stalker і GAU розпочнуться акції мистецької формації The Beautiful Formula Collective.

5 березня 18:30 – перформанс The Beautiful Formula Collective
за участі Oleksiy Koval, Kuros Nekouian, Veronika Wenger, Karina Bugayova та Stefan Schessl.
Перформанс від RT-22 - дослідження аудіальних ритмічних ландшафтів українського передмістя.

7 березня 16:00 – воркшоп The Beautiful Formula Collective
Куратор: Дмитро Гончаренко

Виставка триватиме з 5 по 10 березня 2014.

Кожна робота The Beautiful Formula Collective являє собою символічну схему, свого роду алгоритм поступових дій кожного учасника живописної дії.

Пошуки рішення і визначення напрямку подальшого шляху. Чітко спрямована й злагоджена дія і вчинки, породжені психоемоційним потрясінням.

Очікування на пришестя й руку провідника і вирішальне рішення самоорганізації. Ментальний індивідуалізм і усвідомлення необхідності злагодженості вчинків.

Випадкові дії і вчинки з думкою про майбутнє.

Поточні події актуалізують створення конкретних робіт в українському соціокультурному просторі.

The Beautiful Formula Collective – відкрита художня група, заснована Oleksiy Koval, Kuros Nekouian та Stefan Schessl у 2001 році. Провідну ідею групи можна визначити як спробу позбутися ієрархічного поділу в мистецтві; зрозуміти, яким чином народжується остаточний художній витвір і у який спосіб відбувається процес його сприйняття; усвідомити процес поєднання індивідуального прояву художньої творчості з формами колективної дії і спільної концепції; показати процес живопису і визначити правила й формули, які приводять живопис у дію.

Важливим елементом практики є ритм, у якому здійснюється художній витвір. Ритмічні структури генерують процес живопису подібно простору і часу. Це дає форму для застосування кольору і поверхні. Правила таких конструкцій, послідовність і кількість їх елементів можуть бути визначені ритмічними мотивами.

The Beautiful Formula Collective спрямовані зробити процес створення мистецького витвору відчутним і прозорим, своєрідним експериментом.

Збудити цікавість і розуміння аудиторії саме до процесу творчості. Таке розуміння може виникнути тоді, коли глядач перейде від пасивного спостерігання до співтворчості.

Художні роботи створюються в установлений час на порожніх поверхнях й можуть виконуватись як самостійно, так і колективно. Різноманітні ритмічні мотиви, кольори і матеріали, а також склад мистців, що працюють над художньою роботою, спрямовані на створення довершеної композиції, однак кожне наступне створення даної композиції буде відмінним від попередніх.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: