У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:29, 18 Березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині пройдуть відкриті турніри з баскетболу

На Львівщині пройдуть відкриті турніри з баскетболу thumbnail

23.03.2014

Цього року Львівщина вчергове прийматиме відкриті баскетбольні турніри для усіх охочих. Зокрема, змагання відбудуться 23 березня та 24 серпня (в День Незалежності України).

Характерною особливістю змагань є те, що відбуваються вони двічі на рік і щораз збільшується кількість учасників та їх географія. Організатором змагань є громадська організація "Молодь За Зміни".

Зокрема, у 2014-му вже шостий за ліком турнір 23 березня пройде у місті Перемишляни, а сьомий турнір на День Незалежності прийматиме відпочинковий комплекс «Бухта Вікінгів». Турніри відбудуться під егідою Львівською обласної державної адміністрації. Їхньою метою є заохочення якомога більшої кількості людей до здорового способу життя.

Організатори змагань очікують, що цьогоріч участь у кожному із турнірів візьмуть понад 12 команд. "Баскетбол в Україні є невід'ємною частиною фізичного виховання та спорту. За популярністю серед різних верств населення баскетбол посідає друге місце після футболу, а за впливом на розвиток фізичних і морально-вольових якостей підростаючого покоління – упевнено перше", -- зазначає Володимир Ботош, відповідальний за організацію турнірів.

Додаткову інформацію про турніри можна дізнатись за телефоном 0976027348 (Володимир Ботош).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: