У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:48, 20 Березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Акція «Зі сходу на захід» стартує: на вихідних Львів відвідає сто студентів з Донецька

Акція «Зі сходу на захід» стартує: на вихідних Львів відвідає сто студентів з Донецька thumbnail

Впродовж десяти тижнів львівські студенти, які вирішили долати стереотипи власним прикладом і дією, прийматимуть своїх колег з різних міст східної України. Студентська акція «Зі сходу на захід», яка відбувається з ініціативи львівського студентства та за підтримки міського голови Андрія Садового вже отримала широкий відгук серед студентів зі сходу нашої країни – до участі уже зголосилися півтори тисячі молодих і активних людей. І це лише за два тижні.

Вже перші гості з Донецька прибудуть до Львова 21 березня. Організаторам довелося провести конкурс, адже охочих було вдвічі більше, аніж дозволяли можливості господарів. Після гостей з Донецька Львів прийматиме студентів Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська, Маріуполя, Луганська, Кривого Рогу і з Криму.

Програма цих відвідин включатиме екскурсії містом, знайомство з студентським середовищем Львова та зустріч з міським головою. Учасників чекатиме знайомство з традиціями та кулінарією Львова, а також квест «Об’єднай Україну». Основна мета – долати стереотипи і упередження, які зараз ділять країну.

«Ми насправді не очікували, що молоді люди зі Східної України аж настільки відгукнуться на запрошення львів’ян. Ми свідомі того, що зважаючи на теперішню ситуацію в країні, кожен з учасників, хто їде до Львова, робить маленький подвиг. Кожен з них долає страх реальних загроз та продовжує мислити категоріями далекоглядності. Для нас це є показником того, що українське студентство є відкритим до спілкування та готовим творити нові можливості», - зазначила координатор акції Юлія Гнатів.

На ініціативу студентів охоче відгукнулися львівські підприємці. Організатори відзначають відкритість бізнесу, яка навіть перевищила їх очікування. Двері для гостей відкрили більше десятка хостелів (HostelJustLvivIt, CentralSquare, хостел на Театральній, хостел Старе Місто, Містер хостел, мережа хостелівHomeHostels, хостелЕкотель, хостелБатярський притулок, Oldcityhostel, Yellowhostel, Хостел "Легенда Львова", Етна), сніданками пригощатиме «Galicia», «Просто добрий хліб», а з львівською кухнею знайомитиме Холдинг емоцій !ФЕСТ. Крім міської ради акцію підтримують Львівський Туристичний Альянс та Чудо-бус, Leo Quest, а також Український католицький університет.

Деталі та коментарі
Юля Гнатів
sxidzaxid@gmail.com
Тел: (032) 240 99 40
(067) 29 45 224Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: