У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:29, 25 Березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Баскетбольний турнір пам’яті Небесної сотні

Баскетбольний турнір пам’яті Небесної сотні thumbnail

Цієї неділі відбувся черговий відкритий баскетбольний турнір. Зважаючи на останні події в Україні, організаторам не вдалося провести його звично, у лютому, тому турнір двічі переносили. І тільки у кінці березня ситуація в країні дозволила провести цей захід.

Турнір вже піднявся на щабель вище, в порівнянні з попередніми. Це чи не перший такий захід, присвячений пам’яті Небесної сотні.

Почався турнір звично, о 10 ранку, церемонією відкриття. Прозвучало декілька настанов, звернень до команд та гостів. На завершення пролунав гімн України. Дійство відбувалося у  спортзалі НВК „ Середньої загальноосвітньої школи-гімназії” міста Перемишлян.

Зібралося цього разу 12 команд: БК "Євшан" Львів, БК "Drink team" Львів, БК "High skills" Львів, БК "Воля" Перемишляни, БК "Золочів" Золочів, "Шпильки" Львів, БК "ПИВОМАНИ 48" Львів, БК "Вовки" Бібрка, БК "Провокатори" Перемишляни, БК "Last chance" Львів, БК "Now or never" Львів, БК "Медін" Львів. Хоча це був відкритий баскетбольний турнір, але всі охочі команди взяти участь не змогли, через банальний брак часу. Турнір відбувався один день.

Призові місця зайняли такі команди:
1 місце БК "ПИВОМАНИ 48" Львів
2 місце БК "Медін" Львів і 3 місце БК "Last chance" Львів.

На подію відгукнулася і преса. Газети «Нова доба» і «Перемишлянський край». Також було телебачення. Зокрема, був «24 канал» та ТРК «Львів».

Команди були дуже різні. Різного віку, з різними навичками гри у баскетбол, різної статі, та всіх їх об’єднувала любов до спорту. Виступали команди з міста Бібрки, Перемишлян, Золочева та Львова. Серед гравців були і любителі, і ті, хто займається більш професійно.

Атмосфера в залі була дуже хорошою і дружньою. Всі мали змогу позмагатися в улюбленій справі та оцінити власні сили. Відчувалася підтримка і доброзичливість.

Турнір щоразу набуває все більшого розголосу і долучаються все більше людей. Гравці вже в очікуванні літнього турніру, щоб знову мати змогу насолодитися цим дійством.

Організатори події залишилися незмінними – Володимир Ботош та ГО «Молодь за зміни».
На події побувала Соня СабалаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: