У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:40, 26 Березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Барака & Сансара

Барака & Сансара thumbnail

30-31.03.2014

Кінозал Львівського палацу мистецтв

Спеціальні покази культових фільмів Рона Фріке!
30 березня 17:00 Барака & 19:00 Сансара
31 березня 19:00 Барака & 21:00 Сансара

Барака
США, 1992
96 хв.
Режисер: Рон Фріке ("Сансара")

- Приз Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) на Монреальському міжнародному кінофестивалі

Реставрована версія культової класики. Автори стрічки використовують невербальні засоби для розповіді про планету Земля, її природу та людей. У відеоряді, що супроводжується етнічною музикою, співіснують кадри міських нетрів і чудових ландшафтів, ритуальних танців примітивних племен і людських потоків мегаполісу , концентраційних таборів та стародавніх храмів.
Фільм повністю знятий на 70 мм плівку спеціально для великих екранів та оцифрований для сучасних кінозалів.
"Барака" — це приквел до фільму "Сансара", яку наші глядачі мали нагоду бачити торік.

Сансара

Унікальне захоплююче видовище, епічне філософське кіноесе від американського режисера і оператора Рона Фріке. Зйомки відбувались в 25 країнах світу протягом 5 років.
США, 2011
102 хв.

Режисер: Рон Фріке
- Приз критиків за кращий документальний фільм на Дублінському міжнародному фестивалі (2011)

Довгоочікуване продовження епохального фільму «Барака» з різницею у майже 10 років. Знята повністю на 70-міліметрову плівку впродовж 5-ти років в 25 країнах світу, кінострічка є приголомшливою візуальною подорожжю найдивнішими місцями планети від буддистських ченців, до джунглів, соборів Європи і стародавніх храмів Азії. Слово «сансара» прийшло до нас з санскриту і дослівно означає «безперервний потік» - це одне з базових понять індійської релігії та філософії, що означає процес незліченних перероджень особистості і душі.

Невербальна медитація, як називають безпрецедентну кінострічку її автори, переносить глядача через безліч культур на священні землі і в зони стихійного лиха, в епіцентр промислових об'єктів і серце природних чудес. У цьому нетрадиційному документальному фільмі відсутні діалоги, закадровий текст та субтитри. «Сансара» - унікальний приклад поєднання візуального і музичного мистецтва у жанрі видового кіно, візуальна поезія, створена для великих екранів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: