У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:09, 27 березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Просто Трохи Інші”: акції до Міжнародного дня інформування про аутизм

“Просто Трохи Інші”: акції до Міжнародного дня інформування про аутизм thumbnail

02-30.04.2014

2 квітня о 13:00 на другому поверсі мистецької галереї “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35) відкриють виставку фотографій “Просто Трохи Інші”. Цією подією у Львові почнеться однойменна серія акцій, присвячена Міжнародному дню інформування про аутизм.

Серія “Просто Трохи Інші” - це портрети дітей-аутистів, зроблені молодими львівськими фотографами у середній загальноосвітній школі-інтернаті “Довіра” (вул. Короленка, 1). Саме там діти з таким діагнозом можуть отримати повну середню освіту. Експозиція триватиме до Великодня. Відвідувачі “Дзиґи” матимуть можливість зробити благодійний внесок, оплативши відповідний пункт у рахунку або залишивши гроші в скриньці.

Саме 2 квітня організатори також закликають львів'ян долучитися до флеш-мобу “Львів у блакитному”. Блакитний є міжнародним символом аутизму, у такий спосіб усі охочі зможуть виявити свою толерантну позицію.

Крім цього, організатори акції закликають власників кафе та ресторанів 2 квітня змінити освітлення літніх майданчиків на синє — на знак підтримки дітей з аутизмом. У цілому світі саме у квітні відбувається акція "Go blue for autism", учасники якої вдягають блакитне, а найкращі будівлі Барселони, Відня, Парижу та інших міст підсвічують в цей день синім кольором; організовують забіги та марафони у костюмах смерфів, пекарні випікають тістечка зі синім кремом.

10 квітня о 18.30 в антикафе “CoMMuna” (вул. Галицька, 1) у межах проекту “Вуличний Університет” відбудеться лекція на тему аутизму, яку проведе відомий психотерапевт Олег Романчук.

26 квітня на території офісу “Видавництва Старого Лева” (вул. Лемківська, 15-а, р-н Палацу культури ім. Хоткевича) відбудеться Гаражний Розпродаж, під час якого можна буде придбати книги за видавничими цінами, фотографії проекту “Просто Трохи Інші”, а також отримати автограф улюбленого автора та послухати добру музику.

30 квітня фотовиставка “Просто Трохи Інші” продовжиться у Львівському Палаці Мистецтв — там анонсують зустрічі у форматі “рівний — рівному”, виступи дитячих колективів, інше.

Зібрані під час серії акцій “Просто Трохи Інші” кошти спрямують на облаштування спортивного майданчика у школі “Довіра” та на інші потреби інтернату (діти потребують “кімнати соціалізації”, сенсорного екрану “Світ у долонях”, інших сертифікованих програм та обладнання для навчання та реабілітації).

Контактні особи:
Вікторія Міщук, організатор — 0932580585, vikami@gmail.com
Оксана Гриб, мама хлопчика з аутизмом — 0977079037
(контакти фотографів, експертів, співрорганізаторів запитуйте, будь ласка, у В. Міщук)
Ми на фейсбуці: www.facebook.com/events/628116300612253Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Сьогодні

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: