У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:38, 28 Березня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт французької фортепіанної музики у Львівській філармонії

Концерт французької фортепіанної музики у Львівській філармонії thumbnail

31.03.2014

Львівська філармонія

У понеділок 31 березня у Львівській обласній філармонії відбудеться сольний концерт піаністки, випускниці Паризької консерваторії Наталі Кудрицької. Програма, яку Наталія виконає на концерті, присвячена французькій музиці. Важливе місце в ній займають твори Жана-Філіпа Рамо, адже концерт відбудеться напередодні 250-ї річниці з дня смерті видатного барокового майстра. Вдало укладена програма містить також дуже характерний цикл «Місячні сяйва» (Clairs de lune), що складається із чотирьох п'єс, які за своєю стилістикою і способом вислову дуже випереджають свій час і вражають оригінальністю. Автором цих п'єс є французький композитор Адель Деко (Decaux), який написав їх у 1907 р. Наталія дає змогу слухачу спостерігати певний «діалог епох», посередництво у якому вона доручає музиці німецького титана Бетховена — а саме видатній «Місячній сонаті» (піаністка невипадково вибрала саме цю сонату, якщо зважити на назву циклу Деко). Окрім музики уже згаданих композиторів на концерті прозвучить також твір «Вечори, освітлені миготінням каміна» ще одного видатного французького композитора, імпресіоніста у музиці Клода Дебюссі (до речі, автора відомого фортепіанного твору «Місячне сяйво»). Як бачимо, виконавиця вибудувала програму творчо і концептуально — індивідуальна стилістика кожного композитора є наче частинкою пазлу, і разом вони утворюють неповторний музично-історичний контінуум.

Наталій Кудрицька після навчання у Київській середній школі-інтернаті ім. М. Лисенка та Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського переїжджає на багато років до Парижа, де вона вдосконалює свою техніку гри на фортепіано у Паризькій вищій національній консерваторії під керівництвом таких метрів, як Ален Планес та Анрі Барда.

Після закінчення Паризької консерваторії у 2007 р., молода виконавиця збагачує свій творчий шлях завдяки співпраці й спілкуванню з Дмитром Башкіровим, Крістофом Ешенбахом, Жан-Клодом Пенетьє. «Винятковий характер та справжність виконання французької музики» приносять їй перше місце, а також спеціальну нагороду ім. Робера Казадезюса на Міжнародному конкурсі Vibrart?. Згодом піаністка виступає на сценах відомих фестивалів та у концертних залах Франції та Європи: фестивалі Cit? de la musique, залах Опера Комік та Палацу Атене, сцені Oxford Chamber Music Festival і фестивалі в Мантоні. У супроводі Київського симфонічного оркестру Наталія Кудрицька подорожує з концертами у Сполучених Штатах Америки.

Наприкінці 2012 піаністка року випустила CD, присвячений Жану-Філіпу Рамо – видатному композитору епохи бароко, а цього року світ відзначає 250-ті роковини з дня його смерті. Вісім концертів Наталії Кудрицької в Україні поєднають у програмі музику цього метра з творами інших французьких композиторів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: