У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:29, 7 Квітня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У світі романтичної віолончелі

У світі романтичної віолончелі thumbnail

08.04.2014
19:00

Львівська філармонія

8 квітня у Львівській філармонії відбудеться вечір віолончельної музики. Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії представить вишукану програму, яка буде цікава і вимогливим меломанам, і широкій публіці. Відомі львівські музиканти Тарас Менцінський, Зінаїда Остафійчук разом з Модестом Менцінським, Назаром Федюком та Cимфонічним оркестром ЛНМА ім М. Лисенка виконають шедеври віолончельної музики К. Сен-Санса, С. Рахманінова, В. Баргіеля, К. Давидова і М. Бруха. Програма концерту є ретроспективою стилістики романтизму: від тонкої лірики, типової для К. Сен-Санса, С. Рахманінова до постромантичних філософських узагальнень М. Бруха.

Кожному солісту цього концерту притаманний універсальний професіоналізм. Музикантам підвладні як тонкощі барокової специфіки, так і сучасні прийоми звуковидобування, що дозволяє їм прекрасно відчувати класичну форму і романтичну гармонію. Кожен чудово виконує українську музику, європейську класику і сучасний репертуар. Багато в чому саме така універсальна майстерність дозволяє цим артистам демонструвати приголомшливу красу звуку і темброве багатство інструментів. Звертання виконавців до музики романтичної і постромантичної епохи цілковито проявляє їх художнє проникнення в таємниці звуковидобування, яке, по суті, є головним критерієм найвищої майстерності.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: