У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:26, 8 Квітня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відкриють перший в Україні соціальний мультиспортивний зал

У Львові відкриють перший в Україні соціальний мультиспортивний зал thumbnail

10.04.2014

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

У четвер, 10 квітня, на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29) відбудеться відкриття cоціального мультиспортивного залу. Зал, створений громадою для громади – він збудований силами активістів та небайдужих львів’ян на доброчинні пожертви львівських підприємств та мешканців міста для того, щоб дати дітям і молоді можливість замінити комп’ютерні ігри і вулицю на цікаві спортивні заняття.

Зал максимально наповнений цікавинками – на площі 330 м2 розміщений скеледром (для занять зі скелелазіння і гірського туризму), татамі (заняття з дзюдо), батут, поролонова яма і майданчик для паркуру, брейкдансу і акробатики, слеклайни (натягнуті на висоті стропи, на яких вчитимуть зберігати рівновагу та виконувати акробатичні фігури). Таке наповнення однієї площі наразі єдине в Україні. Крім своєї різноманітності, зал має ще одну незвичайну рису – вартість занять у більшості секцій становить 50 гривень на місяць. Немає і обмежень по віку чи підготовці - кожен бажаючий може прийти і займатись під опікою тренера, самостійно чи організувати та очолити тренувальний процес для своїх друзів.

У залі, окрім занять, тренувань та змагань, відбуватимуться також лекції, семінари та кінопокази.

«Після підготовки озера для тренувань з водного туризму, літнього майданчика для паркуру та будівництва відкритого скеледрому, ми відчули, що нам дуже бракує місця для занять у холодну пору року – розповідає Тарас Білошицький, президент ЛМГО «Туристсько-спортивний Клуб «Манівці», ідейний натхненник та керівник проекту побудови залу. – Певний час проводили заняття у залі тхеквондо, але з часом стало дуже тісно – бувало, що одночасно з двома групами господарів залу займались група з дзюдо і гірського туризму, а на свою чергу уже чекали слеклайнери. Тоді і спала на думку ідея створити власний тренувальний майданчик. А оскільки вільного приміщення на Погулянці не було, дійшли до висновку, що це чудова нагода створити його, враховуючи потреби усіх секцій. Задум був дуже амбітний – у нас не було коштів на масштабне будівництво і будівельного досвіду (окрім створення скеледрому). Було лише величезне бажання мати де тренуватись самим та вчити інших. Виявилось, що мрія – хороший фундамент для втілення навіть найсміливіших планів. Першими, хто підтримав задум, було керівництво Центру творчості, яке погодилось на створення такого майданчика на своїй території. Знайшлися і небайдужі компанії та приватні особи – які своїми пожертвами підтримували процес будівництва. Львівські підприємства надавали знижки на свої послуги та матеріали. Хтось ділився досвідом у будівельній сфері чи жертвував часом та фізично докладався до створення залу (без перебільшення – сотні годин вечорами та у вихідні) – таким чином більшість робіт у залі проведено на волонтерських засадах. Майже вісім місяців роботи, майже 330 000 гривень доброчинних внесків вкладених у будівельні матеріали – і це ще не фініш, зал потребуватиме ще багато роботи і коштів. Але уже зараз у ньому відбуватимуться тренування у комфортних умовах. В процесі реалізації ідеї до нас приєднались групи брейкдансу та акробатики. Сподіваюсь, на цьому список не завершиться і тренувальний розклад (уже зараз дуже різноманітний) поповнюватиметься новими заняттями та віковими групами.»

Програма заходу
17:00 - відкриття соціального мультиспортивного залу
17:15-20:30 - показові виступи з паркуру французької команди Parkour Lyon (м. Ліон, Франція) та LvivMotion (м. Львів)
відкриті заняття на усіх площадках залу для усіх бажаючих
20:30 - кіноклуб «Відеомандрівка в космос»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: